LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rush for Berlin

Rush for Berlin
Sztab VVeteranów
Tytuł: Rush for Berlin
Producent: Stormregion
Dystrybutor: Nicolas Games
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-08-25
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 75% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Rush for Berlin Screen 1 Rush for Berlin Screen 2 Rush for Berlin Screen 3
Rush for Berlin to taktyczna strategia czasu rzeczywistego twórców Codname: Panzers, której akcja toczy się na frontach II Wojny Światowej, w latach 1944 - 45. Do dyspozycji dostaniemy kilka kampanii, w których gracz wcielać się będzie w różne strony konfliktu. Tak więc dane nam będzie poprowadzić wojska aliantów lub Armii Czerwonej w kierunku Berlina.
Przed nami stawiane będą różne wyzwania, aby w końcu zakończyć straszną wojnę w Europie. Niemniej ile byłoby radości w powtarzaniu historii, dlatego autorzy dadzą nam także możliwość pokierowania wojskami Hitlera. Ta część rozgrywki obfitować będzie w treści typu „co by było gdyby”. Co by się stało gdyby Niemcy użyli swoich prototypów i gdyby udała im się kontrofensywa. Każda ze stron różni się od siebie nie tylko wyglądem ale także i uzbrojeniem. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie wspomniane powyżej prototypy. W grze pojawia się ponad 100 różnych jednostek, w tym także fikcyjne.

W rozgrywce biorą także udział oficerowie, którzy posiadają wiele ciekawych i przydatnych umiejętności. W trybie dla wielu graczy z kolei mamy wiele możliwości wyboru. Poza doskonale wam znanymi trybami współpracy, pojedynku (deathmatch i skirmish), oraz dominacji pojawią także R.I.S.K. i R.U.S.H. Pierwszy z nich to Race-Intensive Strategic Kombat, czyli intensywne starcie strategiczne. Drugi zaś to Relentlessly Utilized Score Hunt, czyli bezlitosne polowanie na punkty. Sami przyznajcie, czyż to nie brzmi ciekawie?
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję