LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Planet Crafter

Planet Crafter
Sztab VVeteranów
Tytuł: Planet Crafter
Producent: Miju Games
Dystrybutor: Miju Games
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Planet Crafter Screen 1 Planet Crafter Screen 2
Planet Crafter to survival w realiach obcej planety, aczkolwiek nie chodzi w nim o to by po prostu przetrwać, a o to by przystosować planetę do życia, co daje nam jasny cel i prędko nas nie znudzi, jak samo dbanie o własne wygody.
Samotnie przybywamy na nieprzyjazną atmosferycznie planetę, na której nie ma ani wody, ani atmosfery, ani organizmów żywych. Jedynie deszcze meteorytów. Budując najróżniejsze struktury musimy tak oddziaływać na planetę, by ta pod odpowiednim ciśnieniem, przy odpowiednim ociepleniu, oraz dzięki produkcji tlenu zaczęła zmieniać swój skład i tworzyć atmosferę.

Dopiero jak w pełni przystosujemy planetę do życia, będziemy mogli się z niej wydostać. Nasz statek został rozbity przy lądowaniu, a kolejni z naszej załogi przylecą dopiero „na gotowe”.

Mimo że wskaźniki i liczby z początku mogą nieco odstraszać, gra jest banalnie prosta do nauki. A eksploracja, rozbudowa bazy pochłaniają tonę zasobów, których nieustannie musimy szukać, więc od momentu lądowania mamy ręce pełne roboty.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję