LOGOWANIE
Zarejestruj sie

No Mans Land: Fight For Your Rights

No Mans Land: Fight For Your Rights
Sztab VVeteranów
Tytuł: No Mans Land: Fight For Your Rights
Producent: Related Designs
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2004-10-15
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 84% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
No Mans Land: Fight For Your Rights Screen 1 No Mans Land: Fight For Your Rights Screen 2 No Mans Land: Fight For Your Rights Screen 3
No Man's Land to strategia czasu rzeczywistego autorstwa niemieckiego producenta Related Designs.
Gra umożliwia wszystkim graczom przeżycie 300 lat wielkiej kolonizacji kontynentu amerykańskiego (od roku 1600 do 1900). Na grę składają się trzy kampanie liczące ogółem 30 misji, w których można opowiedzieć się po stronie jednej z sześciu stron konfliktu: Anglików, osadników, amerykańskich patriotów (czyli „niepodległościowców”), Hiszpanów oraz Indian zamieszkujących prerie i lasy. Misje niejednokrotnie oparte są na historycznych wydarzeniach tudzież ulokowane w takiejże scenerii, a jednostki którymi dowodzimy charakteryzowane są przez szereg cech bojowych, między innymi: morale, doświadczenie oraz zdolność do poruszania się w terenie.

Gra uwzględnia postęp technologiczny i naukowy jaki następował w latach 1600 – 1900, takoż wraz z upływem czasu rozgrywki gracze będą mieli dostęp do coraz bardziej zaawansowanych jednostek. W grze został wykorzystany silnik graficzny umożliwiający m.in. użycie funkcji „zoom” (możliwość dowolnego oddalania i przybliżania widoku), gra toczy się zarówno w dzień jak i w nocy, a rozgrywkę dodatkowo wydłuża zaimplementowany generator map oraz tryb multiplayer z możliwością gry za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję