LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Neoverse

Neoverse
Sztab VVeteranów
Tytuł: Neoverse
Producent: Tinogames Inc.
Dystrybutor:
Gatunek: karcianka
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Neoverse Screen 1 Neoverse Screen 2
Neoverse to gra karciana.
W czasie zabawy zmierzyć się możemy z zasadniczo trzema trybami wymagającymi odmiennych podejść – jeden z nich wymaga umiejętności adaptacji i radzenia sobie z radykalnie odmiennymi przeciwnikami, inny z kolei ukierunkowany jest na powtarzające się starcia z coraz mocniejszymi bossami, w istocie sugerując raczej specjalizację i budowę coraz silniejszej, acz dość mało zróżnicowanej talii.

Co do zasady – o ile nie nabędziemy stosownych dodatków DLC – dane nam będzie pokierować trzema różnymi heroinami, powiązanymi z zupełnie odmiennymi taliami. Co istotne – i właściwe dla gatunku – zaczynamy z bardzo wąskim deckiem, który w miarę postępów rozbudowujemy, następnie zaś zaczynamy stawiać jakość nad ilością. Tą pierwszą osiągamy zaś nie tylko poprzez nabywanie (w wirtualnym sklepie) bądź zdobywanie (w wyniku starć), lecz również w drodze edycji (tzw. ewolucji) kart dotychczasowych, co jednak z reguły wymaga uprzedniego zgromadzenia stosownych środków i/lub spełnienia wymogów dodatkowych.

Neoverse cechuje całkiem dopracowana mechanika, która szybko uświadamia graczowi, iż nie istnieje jedna nad-strategia zawsze stanowiąca drogę do sukcesu (choć wobec SI można by było postawić kilka zarzutów).
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję