LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Mistover

Mistover
Sztab VVeteranów
Tytuł: Mistover
Producent: KRAFTON, Inc.
Dystrybutor: KRAFTON, Inc.
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2019-10-10
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Mistover Screen 1 Mistover Screen 2
Mistover to strategia turowa w oprawie anime.
Przemierzamy lochy, walczymy z potworami w turowych walkach, z tymże tym razem nie są to niewyględni panowie, a w większości słodkie i urocze kokietki.

Jednakże całokształt sytuacji, w jakiej się znajdujemy, jest dość poważny. Nie tylko coraz większa część lądu została pokryta gęstą mgłą, w której czają się potwory, ale też przepowiedziane zostało, że tak ma wyglądać koniec świata. Można go jednak opóźnić: im więcej potworów zarżniemy, im więcej tajemnic mgły odkryjemy, tym wolniej będzie upływał czas do końca świata dając nam szansę na obronę.

Gorzej z tymi nieudanymi ekspedycjami, bo w walkach nieraz będą ginąć nam towarzysze i wrócimy do miasta z niczym. Wtedy zegar będzie przyspieszał...

Dlatego czym prędzej w wiosce powinniśmy zebrać dodatkowe zadania do wykonania w dungeonach, za które dostaniemy sowitą nagrodę, zebrać skład, ewentualnie zrekrutować nowych ludzi, przeanalizować bitewne ustawienie, upgradować zdolności i itemy, oraz raz dwa ruszać dalej.

Każdy dungeon jest tworzony losowo i możemy się po nim poruszać w każdą stronę, nie jest on 2D jak w innych tego typu grach, co jest zdecydowanie plusem. Natomiast tak jak w innych tego typu grach doświadczymy tu masę grindu, na który trzeba być po prostu gotowym.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję