LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim
Sztab VVeteranów
Tytuł: Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim
Producent: Paradox Interactive
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2009-10-23
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 78% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim Screen 1 Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim Screen 2
Majesty 2 to kontynuacja bardzo udanej produkcji studia Cyberlore z 2000 roku. Tym razem jednak do dzieła zabrały się firmy Paradox Interactive i 1C:Ino-Co. Postanowiły wskrzesić stary tytuł odświeżając głównie jego oprawę wizualną. To co sprawdzone i dobre powinno pozostać niezmienione.
Cechą wyróżniającą Majesty z setek innych strategii jest niemożność bezpośredniego kontrolowania własnych jednostek. Herosi sami decydują co w danej chwili będą robić, gracz może tylko próbować nakłaniać ich do wykonywania pożądanych czynności. Stosując nagrody pieniężne możemy zlecić zabójstwo potwora, zniszczenie jakiegoś budynku, odkrycie terenu lub ignorowanie go. Warto jednak zaznaczyć, że nagrody nie zawsze skutkują, a aby najsilniejsi wojownicy ruszyli do boju potrzeba sporych ilości złota.

Herosi zdobywają bowiem doświadczenie, wraz z którym rosną ich umiejętności. Za złoto kupują nowy ekwipunek, mikstury bądź po prostu przepijają pieniądze w tawernach. Każdy bohater ma także swój charakter, który wraz z profesją decyduje o jego odwadze i wykonywanych w wolnych chwilach zajęciach. Obserwowanie krzątających się po królestwie bohaterów jest naprawdę grywalne.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję