LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring

Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring
Sztab VVeteranów
Tytuł: Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring
Producent: Surreal
Dystrybutor: Play It
Gatunek: przygodowa
Premiera Pl: 2003-12-20
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 80% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring Screen 1 Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring Screen 2 Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring Screen 3
Lord Of The Rings: Fellowship of The Ring jest komputerową adaptacją książki J.R.R Tolkiena “Władca Pierścieni”. Motorem sprawczym dla tego produktu był sukces kinowy filmu na podstawie książki. Gra osadzona jest w Tolkienowskim Uniwersum w Śródziemiu.
Gracz poznaje losy odkrycia Pierścienia Władzy, ucieczki hobbita Froda i jego przyjaciół z Shire, sformowania Drużyny Pierścienia i pierwszych etapów wędrówki. Przygody możemy obserwować z trzech odmiennych punktów widzenia. Mamy szanse wcielić się w postać hobbita Froda- powiernika Pierścienia. Frodo z racji wątłej postury nie jest świetnym wojownikiem. Jego potęga tkwi w Pierścieniu, który pozwala mu być niewidzialnym i przemykać się niezauważonym obok przeciwników. Aragorn jest doświadczonym wojownikiem, potomkiem rodu królów. Świetnie włada mieczem i strzela z łuku, nie musi się obawiać konfrontacji, nawet z przeważającymi siłami wroga. Gandalf jest magiem. Jego siła drzemie w dużej ilości różnorodnych czarów. Fellowship of The Ring możemy zaliczyć w poczet gier akcji, z elementami cRPG. Oprócz walki, skradania się i wykonywania zadań zdobywamy nowy ekwipunek, pomagający nam w realizacji naszego celu- rozpoczęcia podróży ku Szczelinom Zagłady gdzie mamy zniszczyć Pierścień. Pozostałe etapy wędrówki ukazane są w pozostałych częściach Trylogii.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję