LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Jagged Alliance 2: Wildfire

Jagged Alliance 2: Wildfire
Sztab VVeteranów
Tytuł: Jagged Alliance 2: Wildfire
Producent: I-Deal Games Studios
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2005-12-09
Premiera Świat:
Autor: gary_joiner
Ocena
czytelników 76% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Jagged Alliance 2: Wildfire Screen 1 Jagged Alliance 2: Wildfire Screen 2 Jagged Alliance 2: Wildfire Screen 3
Jagged Alliance 2: Wildfire daje ci szansę powrotu do malowniczego Arulco. Niestety nie po to by podziwiać widoki i cieszyć się tropikalnym słońcem. Nieszczęśni mieszkańcy kraju kolejny już raz zostali sterroryzowani przez lekkomyślnych wojskowych cierpiących na manię wielkości a organizacje przestępcze rozkwitły zagrażając każdemu uczciwemu obywatelowi.
Pracując dla rządu Stanów Zjednoczonych będziesz miał za zadanie zniszczyć strukturę potężnego narkotykowego kartelu. Zadanie trudne, nawet dla doświadczonego, utalentowanego i wszechstronnie wyszkolonego najemnika.

Jagged Alliance 2: Wildfire rozpoczął swoją karierę jako jedna z licznych, stworzonych przez graczy modyfikacji oryginalnej wersji Jagged Alliance 2. Został dostrzeżony przez nowego wydawcę i wydany jako kolejny po Unfinished Business oficjalny samodzielny dodatek. Gra oferuje możliwość korzystania z usług ośmiu nowych najemników, zwiększa limit maksymalnej liczby podkomendnych znajdujących się w oddziale do dziesięciu, daje dostęp do ponad dwudziestu nowych egzemplarzy uzbrojenia oraz nowych przeciwników. Efekty korzystania z broni i pancerzy zostały całkowicie zmienione tak by możliwie wiernie odpowiadały rzeczywistości.

Jagged Alliance 2: Wildfire jest, głównie ze względu na maksymalizację realizmu potyczek i ulepszone algorytmu AI komputerowych przeciwników, grą bardzo wymagającą. Niedoświadczony gracz może zniechęcić się bardzo szybko, jednak nawet zaprawionym w bojach weteranom nie uda się w pełni uniknąć frustrujących porażek.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję