LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East
Sztab VVeteranów
Tytuł: Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East
Producent: Nival Interactive
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2008-01-25
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 82% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East Screen 1 Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East Screen 2 Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East Screen 3
Tribes of the East to drugi i jak twierdzą autorzy ze studia Nival już ostatni dodatek do świetnej turówki Heroes of Might & Magic V. W grze tej poznamy do końca historię opowiedzianą w podstawce oraz pierwszym dodatku (Hammers of Fate). Poza tym pojawiają się w nim pewne nawiązania do Dark Messiah of Might and Magic (np. postać Arantira w którą wcielimy się w grze, a który był głównym złym w DM).
Podczas kampanii spotkamy starych przyjaciół oraz wrogów, prowadząc do boju nową armię, wprowadzoną w tym dodatku.

Jest nią bezlitosna rasa orków, których wojownicy dość słabo radzą sobie z magią. Za to na placu boju gdy powoli wpadają w bitewny szał nikt nie może się z nimi równać. Nieudolność w zakresie magii rekompensuje także umiejętność barbarzyńcy(bohatera orków), która pozwala mu osłabiać zaklęcia przeciwników. Sama armia składać się będzie z cyklopów, orkowych wojowników, Pao Kai, centaurów czy też goblinów. Ci ostatni zresztą będą mogli przejść na stronę przeciwnika gdy uznają, że przegrana jest nieuchronna, lub też posłużą jako pociski dla cyklopów. W Tribes of the East pojawia się kilka nowych czarów, artefaktów czy zdolności, jednakże największym urozmaiceniem są alternatywne ulepszenia. Od teraz każda jednostka ma do wyboru dwie drogi rozwoju i tylko od gracza zależy czy upiór zamieni się w kostuchę czy też w wyjącego ducha banshee. Dzięki tej opcji znacznie wzrosła ilość dostępnych w grze jednostek.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Według mnie to super dodatek.
08.01.2010 | fredder » a u mnie nie ma tego textu console section
26.08.2009 | kodomaniak » jak ja wpisałem enable_cheats to wyskakuje mi Chea
18.08.2008 | Bruczi » a czy będom jakieś Heroes jeszcze np.heroes of mig
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję