LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Heroes of Annihilated Empires

Heroes of Annihilated Empires
Sztab VVeteranów
Tytuł: Heroes of Annihilated Empires
Producent: GSC Game World
Dystrybutor: Techland
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl: 2006-11-17
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 77% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Heroes of Annihilated Empires Screen 1 Heroes of Annihilated Empires Screen 2 Heroes of Annihilated Empires Screen 3
Heroes of Annihilated Empires to gra panów z GSC Game World, którzy na swoim koncie mają tak znakomitą strategię jak Kozacy. Jednak tym razem programiści postanowili stworzyć grę łączącą w sobie dwa odmienne gatunki, RTS i RPG. Historia opowiedziana w grze rozpoczyna się w momencie ataku hord nieumarłych na zielone ziemie elfów.
Bohater, którym kieruje gracz nazywa się Elhant i jest elfem z wyjątkowo wysokim mniemaniu o sobie. Z rozkazu króla wyruszamy na misję pozyskania sprzymierzeńców, oraz w ostateczności pokonania najeźdźcy stając na czele elfickiej armii.

Jak na mieszankę gatunków przystało rozgrywka podzielona została, na dwa etapy. Pierwszy z nich to samotna podróż naszego bohatera, który eksterminuje hordy przeciwników swoimi czarami oraz umiejętnościami. Wtedy to zdobywamy najwięcej doświadczenia i możemy rozwinąć nasza postać w kierunku, walki mieczem magii bądź łucznictwa. Drugi etap polega na rozbudowywaniu własnej bazy, budowy domostw i koszar oraz zdobywania niezbędnych surowców. Armie jaki ścierają się w bitwach są potężne i mogą liczyć nawet po kilka tysięcy jednostek.

Podobnie sprawa ma się podczas rozgrywek w trybie gry swobodnej bądź multiplayer. Z tą różnicą, że tutaj do naszej dyspozycji oddane zostają pozostałe nacje pojawiające się w grze. Poza alfami, są to mechanicy, śnieżno-lubni cryo oraz sprawcy całego zła czyli nieumarli. Każda rasa ma swoje zalety i wady, lecz wszystkie są dobrze zbilansowane co ma ogromne znaczenie podczas rozgrywek wieloosobowych. Świat Aquadoru prezentuje się ładnie, a i muzyka jest niezgorsza, jest więc na czym zawiesić oko i ucho. Heroes of Annihilated Empires miało być zresztą trylogią, ale na razie jakoś nie słychać nic o kolejnych częściach.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję