LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V
Sztab VVeteranów
Tytuł: Grand Theft Auto V
Producent: Rockstar Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: gra akcji
Premiera Pl:2015-04-14
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Sprawa Lindsay Lohan vs twórcy GTA V robi się poważna

Sędzina Joan Kennedy nie odrzuciła pozwu Lohan, więc sprawa będzie miała swoją kontynuację w sądzie.
Sprawa Lindsay Lohan kontra Take-Two nie jest nowa i toczy się od 2013 roku. W październiku 2014 roku natomiast pisaliśmy, że aktorka znana ostatnio z wybryków alkoholowych i kolejnych wizyt w klinikach odwykowych przygotowała wraz ze swoimi prawnikami 67-stronicowy pozew, z którego 45 stron to screeny udowadniające, że Rockstar wykorzystał wizerunek gwiazdy podczas kreowania postaci Lacey Jones, znanej z Grand Theft Auto V. Niemalże wszyscy uznaliśmy to wtedy za całkiem dobry żart, ale sędzinie z Nowego Jorku nie było do śmiechu. Nie odrzuciła ona pozwu, jak się tego od początku spodziewano. Efekt? Sprawa będzie miała swoją kontynuację w sądzie.

Sędzina Joan Kennedy odrzuciła również wniosek Take-Two mówiący o tym, że aktorka z pozwem czekała za długo. W swoim uza
sadnieniu napisała, że oskarżeni nie byli w stanie udowodnić, że jednoroczne przedawnienie tyczy się tej sprawy, bo wizerunek pozostaje ten sam i nie zmienił się do tego czasu. Decyzję Joan Kennedy postanowił skomentować dość ostro na Twitterze Ned Luke, który użyczył swojego głosu w grze:
Źródło:
Katarzyna Dąbkowska - gram.pl

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję