LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V
Sztab VVeteranów
Tytuł: Grand Theft Auto V
Producent: Rockstar Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: gra akcji
Premiera Pl:2015-04-14
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

GTA V - Lindsay Lohan staje w obronie wszystkich celebrytów

Amerykańska aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan przygotowała nowy, ponad 60-stronicowy pozew przeciwko twórcom gry Grand Theft Auto V.
W grudniu 2013 roku donosiliśmy, że piosenkarka i aktorka Lindsay Lohan oskarżyła twórców gry Grand Theft Auto V o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku w rzeczonej produkcji. Po kilku miesiącach sprawa jednak przycichła, aż tu nagle w lipcu dowiedzieliśmy się, że nic z tego, a artystka ma już gotowy pozew skierowany przeciwko firmom Rockstar Games oraz Take-Two Interactive. Miesiąc później to deweloperzy wnieśli do sądu wniosek o unieważnienie sprawy z powodu zwykłej chęci zwrócenia na siebie uwagi przez Lohan. Dziś przyszedł czas na kolejny odcinek tej ciekawej sprawy.

Tym razem Lohan postanowiła wytoczyć potężne działa i przygotowała 67-stronicowy pozew, którym ma zamiar chronić „wspólne interesy wszystkich celebrytów, aktorów, piosenkarzy i sportowców przed przywłaszczaniem ich wizerunków przez nieuczciwych handlowców&
#8221;
. Do pozwu załączono rozmaite dowody, w tym słynną grafikę promocyjną (widoczną poniżej), która ponoć została oparta na jednym ze starych zdjęć artystki (mniejsza z tym, że za model posłużyła Shelby Wellinder). Dodatkowo zarzucono firmie Take-Two Interactive, że wykorzystuje „blondynę” nie tylko w grze, ale także przy produkcji rozmaitych gadżetów, ubrań itd.

Jak więc widać, sprawa dopiero zaczyna nabierać rozpędu i do jej zakończenia chyba jeszcze daleka droga. Warto również wspomnieć, że to nie jedyne zarzuty stawiane twórcom GTA V. Niedługo po premierze produkcji okazało się, że raper Daz Dillinger domaga się odszkodowania za bezprawne wykorzystanie w grze jego utworów, a swoją dolę chce także znana z programu Mob Wives córka byłego kryminalisty Karen Gravano.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję