LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fort Triumph

Fort Triumph
Sztab VVeteranów
Tytuł: Fort Triumph
Producent: CookieByte Entertainment
Dystrybutor: All in! Games
Gatunek: turowa/RPG
Premiera Pl: 2020-04-16
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 60 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Fort Triumph Screen 1 Fort Triumph Screen 2
Fort Triumph stanowi krzyżówkę strategii turowej i gry RPG podanej w komiksowym otoczeniu fantasy. Rozgrywka toczy się na dwóch płaszczyznach.
W sferze strategicznej mamy do czynienia z raczej nieukrywaną inspiracją klasycznymi Heroesami. Przedstawiciel naszej drużyny przemieszcza się po mapie (na tyle na ile punkty ruchu pozwolą), eksploruje jej zakamarki, zbiera surowce i wikła się w starcia i potyczki.

W momencie gdy rozpoczyna się walka, gra przenosi nas na mapę taktyczną, przypominającą najnowsze odsłony X-com czy Divinity: Original Sin. Każdy z naszych bohaterów (dowodzimy relatywnie niewielką drużyną herosów) ma kilka punktów ruchu, które może zużytkować na przemieszczanie się, czy ataki przy użyciu różnorakich umiejętności. Miejsca potyczek okraszane są dużą dozą osłon, które można wykorzystać, aby zmniejszyć szansę na trafienie naszych bohaterów. Nasi „herosi” mają możliwość aktywnego wpływania na kształt pola walki. Do dyspozycji mamy 4 klasy – paladyn, barbarzyńca, zwiadowca i mag. Kluczowym dla sukcesu jest uzyskanie odpowiednich synergii pomiędzy naszymi podwładnymi.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję