Farmersi

Farmersi
Sztab VVeteranów
Tytuł: Farmersi
Producent: -
Dystrybutor: -
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2006-08-25
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 55% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 100 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Farmersi Screen 1 Farmersi Screen 2 Farmersi Screen 3
Farmersi to internetowa wieloosobowa gra strategiczna obsługiwana przez przeglądarkę internetową. W grze prowadzisz własną farmę na Dzikim Zachodzie XIX-wiecznej Ameryki. Hodujesz bydło, uprawiasz zboże i inwestujesz zyski, a twoim celem jest by twoja farma rozwijała się lepiej niż farmy konkurentów.
Na pierwszym etapie gry (rok 1832) gracz ma do wyboru 8 miasteczek, w których może prowadzić rozgrywki. Może ich rozegrać dowolnie dużo, jednakże równocześnie nie możesz grać w więcej niż trzy gry (abonament powiększa limit jednoczesnych rozgrywek do 7).

Jedna rozgrywka trwa od 6 do 17 tur. Tura składa się z podjęcia przez graczy decyzji oraz z przeliczenia, podczas którego algorytmy przetwarzają decyzje graczy oraz obliczają wyniki tury. Przeliczenia następują zazwyczaj co 24 godziny od rozpoczęcia gry - masz więc zawsze całą dobę na podjęcie nowych decyzji (w niektórych miastach są możliwe rozgrywki z przeliczeniami co 12h, a w miastach objętych abonamentem jest możliwość przeliczenia w momencie, gdy ostatni gracz podejmie decyzje - dzięki temu rozgrywki mogą być rozgrywane bardzo szybko).

Swoją farmę gracz może rozwijać na kilka sposobów - dokupując ziemię oraz krowy, budując systemy irygacyjne na swoich polach czy inwestując w nowe technologie. Bydło gracza rozmnaża się, umożliwiając zwiększanie przychodów ze sprzedaży mleka i mięsa. Można też inwestować w samodzielne inwestycje, takie jak młyn, sklep czy bar. Przynoszą one dochód i nie są powiązane z czynnikami produkcji, takimi jak ziemia, czy krowy.

Rozgrywki w każdym miasteczku są nieco inne - różnią się one między innymi: liczbą graczy, długością gry, wysokością płac pracowników, ilością dostępnej ziemi lub ceną bydła i zboża. Jednakże zasady gry pozostają zawsze niezmienne.

>Gra dostępna pod tym adresem.<

Uwaga! Rejestrując się w grze przy korzystaniu z powyższego linka, 2-tygodniowy abonament na start masz gratis!
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
20.09.2010 | spiderlo » Brzmi interesująco - coś jak Capitalism II tylko,
02.06.2008 | Mande » Potem jest tylko lepiej ;). Choć Farmersi Town to
21.05.2008 | Hunter » No nie byłem przekonany do tej gry przyznaje - po
30.10.2007 | FifiCz » Wchodzę na plemiona raz-dwa razy dziennie i wszyst
14.10.2007 | Mikiss » Od kiedy skończyłem grać w Space Piooners nie lubi
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 90%
Gra przez przeglądarkę w której jes
Szymiii - 90%
więcej recenzji dodaj recenzję