LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Earth 2150 The Moon Project

Earth 2150 The Moon Project
Sztab VVeteranów
Tytuł: Earth 2150 The Moon Project
Producent: TopWare
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2000-10-29
Premiera Świat:
Autor: gary_joiner
Ocena
czytelników 80% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Earth 2150 The Moon Project Screen 1 Earth 2150 The Moon Project Screen 2 Earth 2150 The Moon Project Screen 3
Earth 2150: The Moon Project jest samodzielnym dodatkiem do cieszącego się dużą popularnością RTSa Earth 2150. Gracz zostaje przeniesiony w jeden z mroczniejszych okresów w historii gatunku ludzkiego. Ziemię pustoszy epicki konflikt między trzema zwaśnionymi blokami: Lunar Corporation (Korporacja Księżycowa), Eurasian Dynasty (Dynastia Euroazjatycka) i United Civilized States ( Unia Cywilizowanych Stanów).
Podczas gdy całkowita zagłada planety wydaje się być jedynie kwestią czasu konflikt sięga również na powierzchnię Księżyca, gdzie korporacyjni naukowcy w sekrecie pracują nad tajemniczym znaleziskiem. Earth 2150: The Moon Project jest standardowym RTSem okraszonym w pełni trójwymiarową grafiką. Gra oferuje możliwość poprowadzenia każdej ze zwaśnionych stron konfliktu przez dziesięć budujących kampanię misji, których akcja w ogromnej większości osadzona jest właśnie na powierzchni Luny. Wprowadzonych zostało kilkanaście nowych jednostek i rodzajów uzbrojenia.

Diametralnie zmieniony został charakter rozgrywki za sprawą wprowadzenia niemalże nieskończonych ilości surowców. Jedną z największych zalet gry jest realizm – potyczki toczą się na mapach stanowiących odwzorowanie rzeczywistych obszarów geograficznych, zniszczone budynki pozostają na mapie w postaci utrudniających przemieszczanie jednostek ruin a niecelny ostrzał może zakończyć się uszkodzeniem własnych pojazdów i zabudowań. Gra posiada przyzwoitą AI i oferuje możliwość gry w trybie multiplayer.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » To jest po prostu super.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję