LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Dominions 2: The Ascension Wars

Dominions 2: The Ascension Wars
Sztab VVeteranów
Tytuł: Dominions 2: The Ascension Wars
Producent: Illwinter
Dystrybutor: Shrapnel Games
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 74% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Dominions 2: The Ascension Wars Screen 1 Dominions 2: The Ascension Wars Screen 2 Dominions 2: The Ascension Wars Screen 3
Seria „Dominions” jest niewątpliwie fenomenem wśród gier strategicznych. Bogactwo istniejących w tych grach stworów, czarów i przedmiotów jest oszałamiające, co sprawia, że rozgrywka nabiera ogromnej głębi- gracz musi zadbać o bardzo wiele elementów, by osiągnąć prosty pozornie cel jakim jest uzyskanie jakiegoś przedmiotu, czy wyprodukowanie jednostki (które też są przecież tylko środkami do osiągnięcia kolejnego celu).
Gracz wciela się w rolę „zaprojektowanego” przez siebie boga i obejmuje przywództwo jednej z kilkunastu istniejących w grze ras. Świat jest podzielony na prowincje- każda biorąca udział w grze rasa otrzymuje na starcie jedną, pozostałe w liczbie kilkunastu do kilkuset będą na początku neutralne. Warto też wspomnieć, że gra opiera się na symultanicznym systemie turowym, tzn. gracze najpierw planują tury (wydają rozkazy), a potem silnik gry „przetwarza” ruchy wojsk, bitwy, badania nad czarami i losowe wydarzenia, po czym odsyła graczom pliki z rezultatami, na których można przejrzeć wydarzenia i „replay’e” bitew, po czym przejść do planowania kolejnej tury.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
30.11.2011 | Madlock » Czytałem ten poradnik, gdy grałem w Dominions 3. D
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję