LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Crossroads Inn

Crossroads Inn
Sztab VVeteranów
Tytuł: Crossroads Inn
Producent: Kraken Unleashed Studio
Dystrybutor: CDP
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2019-10-23
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 55 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Crossroads Inn Screen 1 Crossroads Inn Screen 2
Crossroads Inn to strategia ekonomiczna z licznymi elementami właściwymi dla simów oraz gier fabularnych.
Na rzeczoną pozycję składają się niejako trzy sfery. Pierwsza z nich sprowadza się do zaprojektowaniu naszego szynku, tj. wytyczenia jego bryły, jak też rozplanowania wewnętrznych pomieszczeń, podjęcia szeregu decyzji w zakresie ogólnego wyposażenia i wystroju, co będzie wpływało tyleż na funkcjonowanie tego przybytku, jak i jego postrzeganie przez zewnętrznych klientów.

Druga sfera to niemal klasyczna gra ekonomiczna, czyli takie zawiadywanie naszą oberżą, by na koniec okresu rozliczeniowego mogła się ona pochwalić stanem salda bardziej okazałym niźli na jego początku. Efekt ten możemy osiągnąć przez serwowanie coraz bardziej wymyślnych (i kosztownych) posiłków, lecz również świadczenie różnorakich usług dodatkowych, w rodzaju nie tylko noclegów, lecz również punktu wymiany dóbr czy choćby leczenia dla herosów steranych przez los i inne gobliny.

W końcu trzecia sfera, to swego rodzaju kolaż gry strategicznej z role-play’em – mamy bowiem do czynienia z królestwem rozdartym sporem co do sukcesji, my zaś co prawda żadnym szlachetką czy innym potentatem nie jesteśmy, lecz korzystając z lokalizacji na rozstaju dróg możemy mniej czy bardziej dyskretnie wpłynąć na równowagę sił, a w konsekwencji i końcowy rezultat.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję