LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Corruption 2029

Corruption 2029
Sztab VVeteranów
Tytuł: Corruption 2029
Producent: The Bearded Ladies
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70% procent
Głosuj na tę grę!

Długi gameplay z Corruption 2029, gry twórców Mutant Year Zero

Studio The Bearded Ladies opublikowało obszerny gameplay ze swojej nowej produkcji, czyli strategii taktycznej pod tytułem Corruption 2029.
Gameplay prezentuje między innymi arsenał oraz umiejętności naszych żołnierzy, w oparciu o które będziemy układać strategie na kolejne turowe starcia. Nim zaprosimy Was na seans, przypominamy, że opisywany tytuł zmierza wyłącznie do Epic Games Store, a nad Wisłą doczeka się kinowej lokalizacji.W Corruption 2029 otrzymamy do wykonania zadania główne i cele poboczne; realizacja tych drugich nie będzie konieczna do ukończenia danego etapu, jednak za podjęcie dodatkowego ryzyka zawsze zostaniemy sowicie wynagrodzeni. Ponadto twórcy spróbują zachęcić nas do powrotu do już ukończonych misji przy pomocy medali, czyli swego rodzaju wewnętrznego systemu (trudnych do zdobycia) osiągnięć.

W trakcie zabawy będziemy operować za linią wroga, przez co rozgrywka od początku nie będzie należeć do najłatwiejszych. Niemniej, nasi podkomendni otrzymają do dyspozycji futurystyczne narzędzia i umiejętności zapewniane przez specjalne implanty, które nieco uproszczą nam życie. Wśród nich wymienić można aktywny kamuflaż czyniący żołnierzy niemal niewidzialnymi, tarcze zapewniające im ochronę przed wrogim ostrzałem czy choćby gadżety
odwracające uwagę nieprzyjaciół. Oczywiście przydadzą się one zwłaszcza tym, którzy preferują działanie po cichu.

Jeśli jednak będziecie wystarczająco odważni, nic nie stanie na przeszkodzie, by korzystać z metody „na Rambo” i biec przed siebie z okrzykiem bojowym na ustach. W przeciwieństwie do Mutant Year Zero: Road to Eden, tym razem będziemy dysponować odpowiednimi narzędziami, na czele z potężnym działkiem obrotowym (jego właściciel może urządzić oponentom istne piekło) czy ładunkami wybuchowymi, które po detonacji w odpowiednim miejscu i czasie zapewnią nam dużą przewagę nad siłami nieprzyjaciela. A skoro o wybuchach mowa, trzeba wspomnieć, że otoczenie będzie częściowo podatne na zniszczenia, co będzie można wykorzystać na swoją korzyść. Z drugiej strony – to prawdziwy miecz obosieczny, gdyż osłony, za którymi skryją się nasi żołnierze, również będą mogły ulec destrukcji.

Na koniec warto jeszcze odnotować, że The Bearded Ladies nie kryją się z tym, iż możliwość wdania się z adwersarzami w otwartą walkę miała znaleźć się już w ich poprzedniej grze. Wówczas nie dysponowali jednak wystarczającą ilością czasu, by ją zaimplementować.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję