LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Call to power II

Call to power II
Sztab VVeteranów
Tytuł: Call to power II
Producent: Activision
Dystrybutor: Licomp Empik Multimedia
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2001-02-28
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 88% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Call to power II Screen 1 Call to power II Screen 2 Call to power II Screen 3
Call to Power II to kontynuacja Civilization: Call to Power - strategii turowej, w której operujemy wybraną nacją, robiąc wszystko, co potrzebne do rozwoju ludu. Celem rozgrywki jest stworzenie największego i najbardziej zaawansowanego imperium poprzez decyzje z dziedzin ekonomii, nauki, kultury i wojskowości.
Okres gry obejmuje czasy od prehistorii aż do czasów znanych jedynie z filmów Science Fiction – łącznie gramy 6300 lat (!), podczas których zarządzamy naszymi miastami, dokonujemy ekspansji terytorialnej, dbamy o wydobycie potrzebnych surowców i – przede wszystkim – rozwijamy się.

W Call to Power II zaimplementowano nowy system zarządzania, który dzięki swojej funkcjonalności, pozwala na produkcję i zarządzanie w każdym z miast osobno. Jeśli nie chcemy ingerować w życie każdego miasta i zająć się jedynie najważniejszymi sprawami, możemy zlecić kontrolę nad metropoliami ministrom i doradcom.

Wprowadzono nowy system dyplomacji, pozwalający zarówno na wysyłanie własnych propozycji, jak i negocjowanie odpowiedzi i propozycji przeciwnika. Dyplomacja została powiększona tez o tzw. Borders, którzy określają sytuację geopolityczną. Do gry dołączony został edytor, który umożliwia tworzenie własnych scenariuszy.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję