LOGOWANIE
Zarejestruj sie

112 Operator

112 Operator
Sztab VVeteranów
Tytuł: 112 Operator
Producent: Jutsu Games
Dystrybutor:
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 72% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
112 Operator Screen 1 112 Operator Screen 2
112 Operator to nietypowa gra pozwalająca się wcielić w dyspozytura służb ratowniczych.
Gracz wciela się jednak nie tylko we wspomnianego dyspozytora, lecz organizatora całego systemu jako takiego – musi on podjąć najpierw decyzję co do rodzaju jednostek, ich obsady i wyposażenia, po początkowe rozlokowanie. Wszystko to zaś w ramach budżetu, rzecz jasna solidnie ograniczonego i nigdy nie zaspokajającego potrzeb.

Po dokonaniu stosownego wyboru graczowi prezentuje się mapa miasta, rusza także czas. Co chwila otrzymujemy jakowyś komunikat i musimy szybko podjąć decyzję, czy kogoś wysłać, a jeśli tak, to jaką służbę i w jakiej obsadzie. Pamiętać też musimy o fałszywych alarmach, które jednak w grze, w odróżnieniu od rzeczywistości, nie zdarzają się zbyt często.

Najciekawszym elementem są jednak rozmowy, które od czasu do czasu pójdzie nam poprowadzić. Gracz czuje się niczym w cRPG tudzież przygodówce – możliwe są odpowiedzi dobre bądź niekoniecznie, może nam się udać szybko zlokalizować i zidentyfikować zagrożenie, możemy jednak zignorować autentyczne zagrożenie bądź się wygłupić. Tymczasem naszą „walutą” jest wskaźnik reputacji – gdy stanie się ujemny, tracimy pracę.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję