LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sztab VVeteranów
Tytuł:
Producent:
Dystrybutor:
Gatunek:
Premiera Pl:
Premiera Świat:
Autor: 91
Ocena
czytelników GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI % procent
Fajna cena, fajne gry

Czy dobre gry muszą być drogie? Oczywiście, że nie muszą! Doczekaliśmy wreszcie czasów w których nawet największe hity można kupić za niecałe 50 złotych. A wszystko to dzięki serii „Fajna cena”.

„Oryginalna gra powinna kosztować nie więcej niż 50 pln” - taki pogląd będę głosił do końca świata i o jeden dzień dłużej. Równowartość 10 hamburgerów czy 20 coli – tak by skromny uczeń dysponujący niedużym kieszonkowym miał wybór – konsumpcja czy też odkładanie pieniążków i później zabawa. Niestety, w sytuacji gdy najlepsze gry wciąż kosztują 99 pln (a nawet czasami 129 pln) mój pogląd pozostaje niespełnionym życzeniem. Ale czy do końca?

Dystrybutorzy gier coraz częściej wychodzą na przeciw realiom polskiego rynku i wydają starsze gry w bardzo korzystnych cenach. I o ile w przypadku „klasyki” mamy do czynienie ze stosunkowo starymi tytułami, o tyle w wydawanej przez CD projekt kolekcji „Fajna Cena”, wszystkie gry pochodzą z ostatniego półrocza.

Co więc możemy dostać za magiczne 30 biletów tramwajowych (49,90)? Oto lista propozycji:

Act of War Złota Edycja

Strategia czasu rzeczywistego z wiernie oddanymi detalami militariów i realistycznymi sceneriami + oficjalny dodatek. Trzy grywalne strony konfliktu, ponad 100 zróżnicowanych jednostek, ponad 15 map dla trybu skirmish na terytoriach z całego świata oraz 30 misji dla trybu single-player zapewni zabawę na długie godziny.

Dragonshard

Unikatowe połączenie strategii w czasie rzeczywistym i gry RPG w świecie Dungeon & Dragons. Fabuła gry napisana przez twórcę Eberrona - Keitha Bakera - gwarantuje wciągającą rozgrywkę.

Tycoon City: New York

Strategia ekonomiczna, w której przed graczem stoi zadanie rozbudowy Nowego Jorku i zarządzania miastem. Gra świetnie oddaje atmosferę tętniącej życiem metropolii oraz symulację jej rozwoju, oferując jednocześnie przyjemną rozgrywkę dzięki przyjaznemu interfejsowi i łatwości obsługi.

Fahrenheit

Niezwykły interaktywny thriller, w którym gracz dostaje niespotykaną możliwość wcielenia się zarówno w ścigającego jak i ściganego, by rozwikłać mroczną intrygę w ogarniętym śnieżycą Nowym Jorku. Fahrenheit przełamuje granicę pomiędzy filmem a grą w niespotykany dotąd sposób i w pełnej grafice 3D.

Fajna cena fanje gry 022020,1


Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Druga część innowacyjnej i jednej z najlepszych gier 2004 roku, wprowadzająca wiele nowych możliwości - m.in. do dyspozycji gracza oddano pojazdy zmechanizowane. Każdy aspekt gry odznacza się ogromną autentycznością i jest zgodny z dzisiejszymi realiami walki, dzięki oparciu jej o autentyczny system szkoleniowy amerykańskiej armii.

Fajna cena fanje gry 022021,2


Joint Task Force

Strategia czasu rzeczywistego, w której gracz dowodzi siłami rozjemczymi na pierwszych liniach frontu w najbardziej zapalnych regionach globu. Akcja gry przenosi go między innymi na Bliski Wschód, Azję Środkową i Bałkany. Całość spaja filmowa fabuła z 5 kampaniami (dodatkowo kampania samouczka) oraz 20 misjami.

Titan Quest

Bardzo ciekawe połączenie gry akcji z elementami fabularnymi. Gracz przenosi się w czasy starożytnego świata, gdy mityczni tytani uciekli ze swojego wieczystego więzienia i zaczęli siać zniszczenie na Ziemi. Powstrzymanie ich i ponowne uwięzienie to główne zadanie gracza, który wciela się w postać herosa.

Fajna cena fanje gry 022021,3


ToCA Race Driver 3

Najnowsza edycja popularnej serii, w której dbałość o realizm wyścigów samochodowych łączy się z przyjemnością płynącą z gry. Nowa część korzysta z różnorodności sportów motoryzacyjnych zaprezentowanych w Race Driver 2, poszerzając je o wiele nowości i usprawnień. Ponad 35 różnych klas wyścigowych i rajdowych, 70 licencjonowanych marek pojazdów i ponad 80 autentycznych tras, znanych z oficjalnych mistrzostw świata!


Podsumowując - jeśli nie jesteś totalnym maniakiem który gra w każdą nowość kilka dni po jej premierze, to gry z serii „fajna cena” są właśnie dla Ciebie! Za naprawdę nieduże pieniądze możesz kupić produkt wydany identycznie jak wersja premierowa (wszystkie „bajery”, kolorowe instrukcje, poradniki, ładne pudełka) i uzupełnić swoją kolekcję o jedne z najlepszych gier ubiegłego półrocza. Przejrzyj listę gier, wybierz coś dla siebie i pędź do sklepu !


Autor: 91
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
30.08.2022 | m237 » "Matilda II - twardy orzech" Zdjęcie przedstawiają
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
28.11.2017 | -1" or 1=((SELECT 1 FROM (SELECT SLEEP(25))A))+" » 1' AND IFNULL(ASCII(SUBSTRING((SELECT @@VERSION),1
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję