LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40291 1,1 MB 1869
34730 2,30 MB Worms
26370 1,68 MB Civilization
24269 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Nobunaga's Ambition Akcja gry rozgrywa się w Japonii. Wcielasz się w przebiegłego władcę, który został shogunem i stworzył potężne imperium - coś to nam chyba przypomina, czyż nie? Możesz grać samym Nobunagą lub jednym z jego konkurentów. Produkcja ta jest dopracowaną strategią i naprawdę warto w nią zagrać - jak we wszystkie inne dzieła firmy Koei.


ściągnij
2812 0, 41 MB
Nobunaga's Ambition 2 Sequel znanej i lubianej gry, czyli mówiąc lakonicznie, jak przystało na japońskiego wojownika, "więcej i lepiej".


ściągnij
2259 0, 50 MB
Vermeer Jest to gra handlowa. Handlujemy, bierzemy udział w grze na giełdach, kupujemy akcje itp. Klasyka dla wielbicieli gatunki i pozycja obowiązkowa.


ściągnij
8056 0,01 MB
Arnhem Arnhem jest to gra strategiczna z naciskiem na taktykę. Działania wojenne rozgrywają się w Holandii. Gra jest jedną z trzech składających się na serię: pozostałe dwie to Vulcano i Desert Rats.


ściągnij
5277 0,02 MB
Annals of Rome Jest to prekursorka znakomitych gier z serii Caesar firmy Impressions. W grze tej zawarto to, co najlepsze w grach wojenno-taktyczno-strategicznych. Nacisk położono na sferę ekonomiczną i personalną tak samo, jak na militarną. Gra zawiera w sobie różne elementy, które nawiązują do prawdziwych, historycznych zdarzeń.


ściągnij
8317 0,04 MB
Conflict: The Middle East Political Simulator "Symulator polityczny" - jak określają go twórcy. Jest to gra taktyczno-strategiczna. Będziesz maczał(a) palce w polityce wschodniej, pokierujesz działaniami wywiadu, a także brał(a) udział w różnych działaniach taktycznych i strategicznych (w tym w ewentualnych akcjach zbrojnych). Gra jest niekonwencjonalna - rzadko spotyka się gry traktujące o takich tematach i napisane w ten sposób. Gra została oprawiona w grafikę w podwyższonej rozdzielczości, dzięki czemu wszystko jest przejrzyste i czytelne. Polecam wszystkim miłośnikom strategii.


ściągnij
17479 0,11 MB
Waterloo "Waterloo" to znakomita gra strategiczna, w której masz okazję zmienić bieg historii grając jako Napoleon lub jako jego przeciwnik zatroszczyć się o "prawidłowy" bieg wydarzeń. Gra posiada bardzo dobrą grafikę VGA - do konstrukcji terenu użyto grafiki wektorowej - oraz równie dobre algorytmy sztucznej inteligencji, przez co gra z przeciwnikiem komputerowym wymaga nie lada wysiłku.


ściągnij
3255 0,12 MB
Strike Fleet Dane Ci będzie tutaj dowodzić flotą nawodną, przy czym w dowolnej chwili możesz "przesiąść" się na dowolny pokład, by stamtąd wydawać rozkazy np. ostrzelania wroga. Gra jest naprawdę niezła, posiada duży realizm i jest stosunkowo prosta w obsłudze (co nie oznacza jednak, że nie posiada wielu opcji, wprost przeciwnie).


ściągnij
2560 0,13 MB
Star Fleet 1: The War Begins Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych symulatorów walki jakie kiedykolwiek wydano i jedna z najbardziej rozbudowanych gier w ogóle kiedykolwiek wydanych :) "Star Fleet 1" zawiera w sobie niesamowitą dawkę grywalności i realizmu. Fabuła gry inspirowana jest znanym filmem "Star Trek". "Star Fleet" stawia przed Tobą zadanie dowodzenia statkiem i podjęcia różnych misji w celu anihilacji obcych, którzy zagrażają Ziemi. Każdy statek został dopracowany do najmniejszych szczegółów.


ściągnij
2554 0,16 MB
Battle for Atlantis Jak wszystkie gry Williama Soleau (które w większej części składają się z gier strategicznych, logicznych i taktycznych), ta również jest genialna. Na początku obieramy sobie, kim przyjdzie nam grać, następnie na wyspach umieszczamy wojska i ...gramy. Zwycięża ten, kto pokona przeciwnika. Proste? Niezupełnie. Radzę samemu spróbować, gdyż gra ta jest tego warta.


ściągnij
4111 0,17 MB