LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40291 1,1 MB 1869
34729 2,30 MB Worms
26370 1,68 MB Civilization
24268 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Supremacy Gra strategiczna, w której Twoim celem jest stanięcie w szranki z trzema rasami o prym panowania nad światem. Aby sięgnąć zwycięstwa, będziesz musiał walczyć, kolonizować planety, wydobywać surowce itp. Gra jest trochę podobna do "Master of Orion". Ze wszech miar godna polecenia, gdyż posiada także dosyć dopracowaną oprawę graficzną.


ściągnij
2655 1,23 MB
Stratego Bardzo znana i równie grywalna turowa gra strategiczna - słowa te chyba mówią same za siebie.


ściągnij
2603 0,49 MB
Strike Fleet Dane Ci będzie tutaj dowodzić flotą nawodną, przy czym w dowolnej chwili możesz "przesiąść" się na dowolny pokład, by stamtąd wydawać rozkazy np. ostrzelania wroga. Gra jest naprawdę niezła, posiada duży realizm i jest stosunkowo prosta w obsłudze (co nie oznacza jednak, że nie posiada wielu opcji, wprost przeciwnie).


ściągnij
2559 0,13 MB
Star Fleet 1: The War Begins Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych symulatorów walki jakie kiedykolwiek wydano i jedna z najbardziej rozbudowanych gier w ogóle kiedykolwiek wydanych :) "Star Fleet 1" zawiera w sobie niesamowitą dawkę grywalności i realizmu. Fabuła gry inspirowana jest znanym filmem "Star Trek". "Star Fleet" stawia przed Tobą zadanie dowodzenia statkiem i podjęcia różnych misji w celu anihilacji obcych, którzy zagrażają Ziemi. Każdy statek został dopracowany do najmniejszych szczegółów.


ściągnij
2552 0,16 MB
Starlord Gra strategiczna nafaszerowana statystykami - miłośnicy zabawy z wszelkiej maści tabelkami będą wniebowzięci. Dosyć ładna grafika i opracowanie.


ściągnij
2538 4,06 MB
Storm Ciekawa gra strategiczna. Konstruujemy i wprawiamy w ruch maszyny latające,aby zniszczyć przeciwnika. Pomysł stary jak świat, ale gra się przyjemnie.


ściągnij
2535 0,58 MB
Uncharted Waters Gra strategiczna, o której klasie świadczy już choćby to, że została wydana przez firmę Koei, znaną z bardzo dopracowanych i wciągających gier strategicznych. A sama gra jest podobna do "Pirates!" Będziesz pływał po wodach oceanu, handlował, grabił itd. Przed wypłynięciem z portu możesz zwerbować sobie załogę, zakupić wyposażenie do statku i spić się w tawernie :-) Gra posiada ładną grafikę i muzykę.


ściągnij
2524 0,59 MB
War in the Gulf Znakomita, kultowa już gra strategiczna rozgrywająca się w czasie rzeczywistym. Nie jest to jednak RTS! Pod swoje dowództwo otrzymujesz kompanie czołgów, które możesz uzbroić i wyposażyć. Następnie wyruszasz na misję. Ekran gry podzielony jest na 4 mniejsze okna. Na każdym z nich będziesz widział to, co aktualnie jest widoczne z "oczu" danego pojazdu. Każdym pojazdem możesz bowiem kierować oddzielnie. To Ty sterujesz poczynaniami pojazdów, a także sam musisz zadbać o np. wystrzeliwywanie pocisków. Jest to jakby połączenie "symulatora" z grą strategiczną. Wielbiciele gatunku wiedzą o co chodzi i już zapewne ściągają tą grę, zwykli stratedzy powinni choć zerknąć.


ściągnij
2432 0,95 MB
Nobunaga's Ambition 2 Sequel znanej i lubianej gry, czyli mówiąc lakonicznie, jak przystało na japońskiego wojownika, "więcej i lepiej".


ściągnij
2257 0, 50 MB
Stellar Crusade Bardzo trudna( ale też jakże absorbująca) gra strategiczna ze skomplikowaną strukturą ekonomiczną. Jak zwykle przyjdzie Ci zasiedlać planety, walczyć z wrogimi rasami itp.


ściągnij
2209 0,22 MB