LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Transport Giant: Down Under

Transport Giant: Down Under
Sztab VVeteranów
Tytuł: Transport Giant: Down Under
Producent: Studio Ebensee
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl:2005-10-13
Premiera Świat:
Autor: 5913
Ocena
czytelników 62 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!
Transport Giant: Down Under

Transport Giant: Down Under - zapowiedź

Miłośnicy tycoonów , oto nowość zbliża się nieubłaganie! Down Under, dodatek do Transport Giant, chcecie czy nie, dobija się niczym Hannibal do bram waszych komputerów. Niedługo zatem zakosztujecie zapachu spalin, betonu i, co najważniejsze, zarobionej forsy.

Rzecz rozgrywa się poprzez okres dwóch stuleci, a akcja toczy się w dość oryginalnych i niebezpiecznych sceneriach Australii. Wasze oczy ujrzą, oczywiście jeżeli się oto dobrze postaracie, perspektywę zarobienia szmalu na transporcie różnorakiego rodzaju produktów. Do twojej dyspozycji zostanie oddanych wiele australijskich wehikułów. Od samochodów zaczynając na samolotach i pociągach kończąc. Oto nazwy niektórych z nich: Antonov 2, Antonov AN72, X-Trapolis, Comeng, Hitachi. Ogółem na nasze ekrany zawita ponad 30 kopii najsławniejszych maszyn. W tej liczbie zawierają się również rozwiązania obce nam, Europejczykom. Przykładem takiego środka transportu jest Tir o nieposkromionej mocy, zdolnej ciągnąć za sobą kilka przyczep naraz. Takie 50 metrowe monstra (jak podają autorzy gry) nadal można spotkać na autostradach tego kontynentu.

Transport Giant Down Under 115434,1
(Stereo)Typowy australijski krajobraz


W dodatku tak jak w podstawce twoim zdaniem zrobić wszystkim dobrze:). Czyli postarać się, aby każdy z towarów przez ciebie przewożonych trafił szybko i w nienaruszonym stanie do kupca bądź innego zainteresowanego. Twoje imperium industrialne będzie zajmowało się wymianą typowych dla regionu surowców i produktów. Nie zdziw się, gdy w twoich ładowniach wylądują owoce morza, krokodyle oraz wyroby z opalu.

Twórcy gry obiecują nad to, co przeczytaliście powyżej, wiele pomniejszych rozszerzeń i usprawnień. Budynki mają być wzorowane na architekturze rzeczywistej Australii. Do tego panowie zapowiadają bardziej urozmaiconą szatę graficzną oraz lepszą oprawę audio. Na końcu trzeba wspomnieć jeszcze o 12 opartych na faktach historycznych misjach i 15 rozległych mapach, na których ma się rozgrywać twój mały cud ekonomiczny.

Transport Giant Down Under 115435,2
Jak te samoloty startują - nie mam pojęcia;)


Pod koniec pozwolę sobie na kilka uwag i ocen tego, co ujrzałem na zdjęciach z gry . Uważam, że prawdopodobnie zostanie on dość ciepło odebrany w gronach zwolenników Transport Giant, no w ewentualności może on zainteresować innych fanów tego gatunku i tylko tyle. Mnie on osobiście ani ziębi, ani grzeje. Nie oszołamia grafiką ani pomysłami, jedyne co mnie zainteresowało, to miejsce akcji .

Jednym zdaniem? Jest to po prostu zwykły dodatek do gry nic oszałamiającego niewnoszący a wyciągający kasę od biednych graczy.

Metryczka

Producent: JoWood

Dystrybutor: CD Projekt

Cena: 19,90 zł

Wymagania sprzętowe: CPU 800mhz, 256mb ram, karta 64mb akcelerator grafiki 3d

Data polskiej premiery:: 15.10.2005E-mail autora: Dominik Kiezik

Transport Giant: Down Under - zapowiedźAutor: 5913
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję