LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Cities in Motion 2: The Modern Days

Cities in Motion 2: The Modern Days
Sztab VVeteranów
Tytuł: Cities in Motion 2: The Modern Days
Producent: Colossal Order
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek:
Premiera Pl:2013-04-05
Premiera Świat:
Autor: spiderlo
Ocena
czytelników 87 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Cities in Motion 2: The Modern Days

Cities in Motion 2: The Modern Days to strategia ekonomiczna, w której głównym zadaniem jest sprawna (technologicznie i logistycznie) rozbudowa komunikacji publicznej w mieście. Można to osiągnąć w różnoraki sposób – dobierając odpowiednie dla specyfiki danego miejsca środki i sposoby transportu.
cities-in-motion-2-the-modern-days-9067-1.jpg 1Symulator sieci transportu w metropoliach jest kontynuacją gry Cities in Morion z 2011 roku. Tym razem producent – Collossal Order - większy nacisk położył na budowanie szerokich sieci komunikacyjnych. „Akcja&
#8221; gry toczy się w czasach współczesnych.

W Cities in Motion 2: The Modern Days uwzględniono takie czynniki jak natężenie ruchu i korki w określonych, „gorących” godzinach. Użytkownik może nawet zbudować wydzielone pasy ruchu dla autobusów. cities-in-motion-2-the-modern-days-9067-2.jpg 2Miasto natomiast będzie „żyło” swoim życiem i rozwijało się w czasie rozgrywki.

Użytkownik ma do wyboru kampanie, swobodną rozgrywkę lub grę sieciową. Gracze teraz będą mogli wirtualnie zadbać o komfort jazdy i czas pasażerów. Premiera gry na świecie odbędzie się 2 kwietnia a w Polsce 5 kwietnia.

Autor: spiderlo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję