LOGOWANIE
Zarejestruj sie

10 Miles to Safety

10 Miles to Safety
Sztab VVeteranów
Tytuł: 10 Miles to Safety
Producent: Trickjump Games
Dystrybutor: Trickjump Games
Gatunek: gra akcji
Premiera Pl:2019-10-21
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

10 Miles to Safety

10 Miles to Safety to dość innowacyjny survival w izomerycznym ujęciu.
10-miles-to-safaty-21337-1.jpg 1Budzimy się w takcie apokalipsy zombie - to dość standardowy scenariusz. Przez radio słyszymy komunikat, że wojskowa baza przygotowała dla nas schronienie, które znajduje się dokładnie 10 mil od miejsca naszej obecności. Naszym zadaniem jest dotrzeć tam w jednym kawałku, a że na ulicach panuje chaos, dozwolone jest włamywanie się do cudzych domów, sklepów i zbieranie wszystkiego co mogłoby się nam przydać w przeżyciu, szczególnie że noce bywają nadzwyczaj niebezpieczne i warto wówczas zabunkrować się w jakimś w miarę trudno dostępnym miejscu i przeczeka
ć hordy znacznie ruchliwszych wrogów niż ci, których spotkamy w czasie dnia. Dzień jest więc podzielony na 3 części: bezpieczną, zmierzch, w czasie którego mamy czas stworzyć barykady, poustawiać pułapki i przygotować się do fali wrogów. No i w końcu...

W ciągu dnia posuwamy się naprzód w kierunku schronienia, aczkolwiek też z rozwagą. Jeśli będziemy biec na oślep nie wymieniając swojej broni i ciuchów na lepsze, po prostu szybko zginiemy. Pierwsze etapy naszej podróży łatwo mogą nas zmylić, bo są dość proste. Z każdą milą jednak, z każdym nowym dystryktem robi się coraz tr10-miles-to-safaty-21337-2.jpg 2udniej, więc ciągle powinniśmy szukać nowszego i lepszego sprzętu, a także przepisów na ręcznie robione bomby i apteczki.

W grę możemy pograć solo, jak i ze znajomymi. Świat jest otwarty i losowo generowany, więc nawet jak uda nam się osiągnąć metę, pomaganie znajomym, albo nawet angażowanie się w rozgrywki obcych może być całkiem ciekawe i dostarczyć mnóstwo frajdy.

Oczywiście gra ma swoje bolączki. Sterowanie na pada nie jest kompletne, zdarzają się drobne błędy, aczkolwiek biorąc pod uwagę jakość do ceny i fakt, że to dopiero early access, jestem pełna podziwu, bo zapowiada się świetnie.

Autor: tenshi_chan
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję