LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Gears of War 3

Gears of War 3
Sztab VVeteranów
Tytuł: Gears of War 3
Producent:
Dystrybutor:
Gatunek: FPS
Premiera Pl:2011-09-20
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75% procent
Głosuj na tę grę!

Gears of War 3

Kultowy cover shooter powraca!
gears-of-war-3-21060-1.jpg 1Kontynuacja popularnej serii shooterów. Tutaj również znajdziemy dużą dozę akcji, standardowe osłony i nasze nieśmiertelne lancery, oraz resztę znanych nam już broni. Poprawiona mechanika, lepsza grafika pozwalają bez przeszkód cieszyć się dalszymi losami Marcusa Fenixa, a te znów wplątane zostały w zawikłaną sytuację. 

Przede wszystkim pamiętajmy, że w drugiej części ludzie zmuszeni zostali, aby zniszczyć swoje ostatnie miasto i zamieszkali w ogromnej łodzi. Jak się można spodziewać bardzo szybko zabrakło w niej jedzenia, a ludzie ocaleni zaczęli cierpieć głód i schodzić na pozostałe lądy by w gruzach innych miast znaleźć cokolwiek wartego uwagi. Oczywiście nasi waleczni bohaterowie te
ż musieli się trochę przekwalifikować w rolników, na szczęście szybko nadarza się okazja, by znów wrócić do bitki.

W tej części w końcu dowiadujemy się, czemu Marcus Fenix w pierwszej części zaczynał swoją historię w więzieniu. Okazuje się, że niegdyś olał swoją misję, by chronić swojego ojca. Do tej pory myślał, że mu się nie udało, ale na statku pojawia się osoba z nagraniem, na którym ojciec Marcusa prosi o pomoc. Oczywiście Marcus normalnie nie mógłby sobie pozwolić na rzucenie wszystkiego i poszukiwania ojca, jednakże świat wokół wariuje, szarańcza mutuje, a Sera zaczyna się rozpadać, zaś na nagraniu pojawia się sugestia, że istnieje sposób, aby zatrzymać całe to szaleństwo. Dla zdesperowanej załogi to bardzo dużo.gears-of-war-3-21060-2.jpg 2 Ciągle nękani przez wyrastające znikąd pnącza, wypluwające z siebie obrzydliwe formy nowo ukształtowanego życia, raz za razem tracą swoje uprawy, zaś poszukiwania zapasów nie przynoszą odpowiednich efektów, natomiast kiedy Marcus odnajduje drugą część nagrania zaczyna rozumieć, w jak głębokim bagnie wszyscy siedzą i że odnalezienie jego ojca to jedyna nadzieja ludzkości na przetrwanie, jeśli ten znalazł rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Na tym właśnie polega nasze zadanie: znaleźć sposób na uratowanie planety. Czyli dzień jak co dzień. A w międzyczasie jeszcze więcej strzelania, więcej wybuchów i krwi - czyli dobrej zabawy.

Mniej tu nieco urozmaiceń z poprzednich części, gdzie nasze zadania naprawdę były różnorodne, a lokacje mocniej zróżnicowane, ale ta część naprawdę trzyma poziom i pod względem mechaniki i pod względem fabuły.

Autor: tenshi_chan
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję