LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Film Minionki odnosi sukces, a co z grami?

26 czerwca 2015 na ekranach polskich kin ukazał się film pod tytułem "Minionki." Mimo, że kierowany jest on głównie do dzieci, to w kinach gościli wszyscy - rodzice, młodzież i osoby starsze. Nowa produkcja słynnego Universal Pictures wyreżyserowana przez Kyle Balda i Pierre’a wzbudza wiele kontrowersji, co przekłada się na duże zainteresowanie filmem i jego sukces.
film-minionki-odnosi-sukces,-a-co-z-grami-12897-1.jpg 1"Minionki" to film, w którym widz przenosi się w przeszłość poznając początki życia tytułowych bohaterów. Dogłębnie ukazane są losy przywódców Minionek, odwiecznie tocząca się walka między nimi oraz codzienne życie. Mimo, że fabuła jest bardzo ciekawa i nieprzewidywalna, to zdania na temat filmu są bardzo podzielone. Jedni narzekają na brak humoru, nudę i wymuszony śmiech u widza, podczas gdy większość nie może się nachwlaić filmu podkreslając niesamowite efekty 3D.Po pojawieniu się filmu w kinach, portale z darmowymi grami dla dzieci rozpoczęły publikację gier o tej samej nazwie. Gry Minionki dosłownie po kilku dniach
opanowały sieć, ale czy słusznie?

Przykładowo, na portalu Poki znajdujemy 18 gier inspirowanych filmem Minionki. To dość wiele, biorąc pod uwagę, że film niedawno ujrzał światło dzienne. "Kategoria gier Minionki cieszy się wielką popularnością, mimo, że sam film wzbudza wiele kontrowersji. Myslę, że wynika to z faktu, że dzieciaki moją dużo zabawy i same mogą decydować o losach bohatera. Ponadto, wiekszość tych gier to gry przygodowe, czyli na pewno zapewnią dziecku wiele emocji, tych pozytywnych oczywiście", stwierdza ekipa Poki.

Przeglądafilm-minionki-odnosi-sukces,-a-co-z-grami-12897-2.jpg 2jąc gry napotykamy się na wiele gier przebieranek, w które zapewne gra większość dziewczynek. Minionki mogą być przebierane, malowane, a sam gracz może zmieniać ich styl włosów czy make-up. Mamy też coś dla chłopaków, czyli Minionki wytrzeliwane w kosmos, zbieranie dla nich monet mocy czy na przykład misje znalezienia wodza Minionek. Jest także gra, w które Minionek kradnie księżyc, w której liczy się głównie refleks gracza. Dla tych, co chcą ruszyć wyobraźnią, polecamy grę Przygody Minionków, w której nasi bohaterowie muszą odzyskać jaja dinozaurów naśladując przy tym swoje ruchy.
Mimo, że gry są pełne przygody i gwarantują zabawę, to musimy przyznać, że rodzic czy małolat chyba nie będzie chciał w nie grać.

Autor: MAO
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz