LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Co Było Pierwsze: Jajko Czy Kura?

Co Było Pierwsze: Jajko Czy Kura?

Odpowiedź jest oczywista, ale zacznę od początku:

Na początku był Chaos. Te niezwykle wysublimowane( wszak moje) twierdzenie potwierdza wiele źródeł historycznych, że wspomnę chociażby o Księdze Rodzaju, mitach greckich czy tez Wędrówce o Gilgameszu.

Na czym to skończyłem? A tak: na początku był Chaos. Jednak zgodnie z prawami Murphy'ego (patrz Prawa Murphy'ego) coś musiało się pomerdać, że ten wspaniały stan materii (i nie tylko) musiał ulec zakłóceniu. Tak więc z Chaosu wyłoniły się cztery wymiary (patrz szczególna teoria względności Einsteina). Ale żeby nie było za pięknie, materia zamiast zachować się zgodnie z teorią chaosu (patrz teoria chaosu), zachowała się zgodnie z prawami Murphy'ego (patrz Prawa Murphy'ego) i skupiła się w jednych miejscach, by w innych jej zabraknąć (patrz Księga Rodzaju itp.). Tak powstał nieszczęsny Układ Słoneczny (patrz Układ Słoneczny). Ale zamiast pozostać w spoczynku licząc na rozpad i powrót do sytuacji wyjściowej (patrz początek Księgi Rodzaju i mitów greckich), coś musiało się pomerdać i skomplikować zgodnie z Prawami Murphy'ego (patrz Prawa Murphy'ego). Kilka nieszczęsnych atomów musiało akurat spotkać się w tym samym miejscu w tym samym czasie (patrz szczególna teoria względności Einsteina) i w wyniku nieszczęsnych oddziaływań (patrz szczególna teoria względności Einsteina, patrz Prawa Newtona, patrz Ruchy Browna) stworzyły samopowielającą się niestety cząsteczkę.

Po upłynięciu pewnego okresu czasu (patrz szczególna teoria względności Einsteina) zgodnie z Prawami Murphy'ego (patrz Prawa Murphy'ego) coś musiało się pomerdać, tak że powstały różne t

ypy samopowielających się niestety cząsteczek (patrz Teoria Darwina). Po upłynięciu kolejnego okresu czasu (patrz szczególna teoria względności Einsteina) i zajściu innych nieprzewidywalnych i wysoce niepożądanych zjawisk (patrz Prawa Murphy'ego) kilka atomów wapnia i innych, o których nie warto wspominać skupiło się w jednym miejscu w tym samym czasie (patrz szczególna teoria względności Einsteina) i w wyniku kompletnie niepotrzebnych zjawisk (patrz Prawa Murphy'ego) musiały się z nich wykształcić dwa jaja. Czemu dwa? Otóż to jest bolączka tzw. paradoksu kury i jajka. Pomyślcie logicznie. Jak sama kura bez wielce niepożądanego przedstawiciela płci różniącej się od płci kury, mogłaby zapoczątkować wysoce niepożądany i niepotrzebny proces kształtowania się nowego tworu? Jednocześnie co by oznaczało, że powstało tylko jedno jajko przed kurą. Otóż przyszły pisklak oczywiście narodziłby się na szczęście samotnie i nie doprowadzając do wysoce niepożądanego procesu prokreacji. Niestety tak się nie stało (patrz Prawa Murphy'ego). Na czym to ja skończyłem? A tak, dwa jaja. Otóż w wyniku wysoce niepożądanego zbiegu okoliczności (patrz Prawa Murphy'ego) musiało się z nich wykluć dwoje przedstawicieli odmiennej płci tego samego gatunku. Niestety udało im się dożyć wieku dojrzałego (patrz Prawa Murphy'ego) i niestety gatunek ten przetrwał.

Tak więc, jak sądzę, udało mi się ostatecznie rozwikłać te niezwykle trudne i pasjonujące zagadnienie. Niestety nijak nie pomoże ono nam w odwróceniu tego procesu (patrz Prawa Murphy'ego).

Piotr "Klemens" Kociubiński
klemens@sztab.com

Co Było Pierwsze: Jajko Czy Kura?Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz