LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Żanety Manifest Do Red. Naczelnego

Żanety manifest Do Red. Naczelnego

Witam Panów!


Jako wielka miłośniczka SVV (Za mundurem panny sznurem!) ze smutkiem odnotowałam zmniejszenie objętości mojego ukochanego kącika. :((( Czym jest to spowodowane??? Domagam się powrotu do stanu z marca, a nawet do rozszerzenia SVV!!! Czy ci krwiożercy potrzebują kącika FPP? To już trzeba ludziom tłumaczyć, że strzela się lewym przyciskiem myszy??? W tym miesiącu jeszcze zrozumiem - definicja FPP, krótkie opisy gier-legend, zachęcanie do sięgnięcia po ambitniejsze tytuły z tej półki. Słowem 'Tutorial'. Ale po co to ciągnąć? Przecież w CDA jest już taki kącik, a sądzę, że czytelnicy A+ kupują także CDA. Po co dawać bogatym, zabierając biednym??? Nie jestem osobą, która tylko krytykuje, więc zaproponuję jak powiększyć SVV bez krzywdy dla nikogo.
1. Spis treści
Skoro wymieniacie wszystkie tytuły na okładce, dajcie tam też numerki stron - 2/3 strony dla SVV.
2. Wstępniak
Nie oszukujmy się! Tego nikt nie czyta! Co może być w nim interesującego? Wiadomo, że Wasze pismo zawiera solucje i kąciki. To, że jakiś przybył, każdy zauważy, a informacje o tym, że jest to wasz n-ty numer, że jest jakaś inna specjalna okazja? Jeśli bez tego nie wytrzymacie, to zmniejszcie logo' gier - napis UNREAL zajmuje tyle, co wstępniak!!! No to mamy już całą stronę!
3. Dział INCOMING
Po co??? Czytam CDA i czytam tam news'y! Dwa razy mówić mi nie trzeba! A może wspieracie rząd i na siłę tworzycie nowe posady dla łowców informacji? Sztuczne utrzymywanie etatów mieliśmy w komunie!!! Razem 5 stron więcej dla SVV!
4. Screeny
O ile w przypadku opisu Age of Empires2 są jak najbardziej zrozumiałe (Możnaby je nawet powiększyć!), o tyle w np. Artur's Knights są ogromną pomyłką!!! Dosłownie i w przenośni! Ten rycerz jest za duży! Po co on w ogóle się tam znalazł? Skoro czytam solucję, znaczy, że mam grę i widzę doskonale, jak ona wygląda! Widziałam ją również w CDA! Idealnym opisem jest w kwietniowym numerze solucja do gry Sea Dogs - zero zbędnych ilustracji! Tak trzymać!!! To już jakieś 9 stron!!!
5.Kącik FPP
Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy incydent. Następne dwie strony - razem 11 !!!
6. Kupon konkursowy
Czepianie się o tak znikomą powierzchnię w stosunku do 11 stron byłoby chyba niepoważne?
7. Tipsy
Dlaczego dajecie spacje między tytułem a treścią tipsu i odstęp między tą treścią i nagłówkiem tipsu następnego??? Dodając ten nieszczęsny kupon, zaoszczędziłoby się z pewnością pół strony! Widać więc, że SVV, z tym, ile zajmuje w tym miesiącu, może rozrosnąć się do 13,

5 strony!!! Nie jestem wymagająca - może mieć 10! ;) Jeśli się nie poprawicie, będziecie mieli u mnie ogromnego minusa. Action Minus - oto jak będę nazywała Was od tej pory!!!
Jeszcze parę słów odnośnie do samego Sztabu. (Całuski Panie Marszałku! Cmok, cmok!) ;)))
Zaglądałam na stronę WWW i co? Nie istnieje!!! Wstyd! Tak okłamywać wiernych żołnierzy! A może to korektę/skład/drukarnię należy postawić pod ścianą? Dowcipy Prima Aprilisowe niezłe, ale 4*Pancerni szyci są zbyt grubymi nićmi - powinien się Pan Marszałek bardziej postarać! Gorący temat??? Jaki on gorący? Zamieszcza Marszałek listy osób, które przedstawiają tylko opinie, a kontrargumentów brak! Co jest? A gdzie tu wojna poglądów? To nie Sztab, to arena filozofów i wolnomyślicieli!!! I jaki jest poziom tych listów?! A na ten przykład list chorążego Wilkańca. Bardzo odkrywczy! ;[ Fallout Tactics było zapowiadane już dawno temu, a jemu się dopiero marzy! Jeśli mi zamarzy się Cywilizacja, to czy zostanę pierwszą kobietą-Generałem?
Co by było gdyby... Takich gier jest masa! Red Alert, w ogóle niemal wszystkie RTS-y to Science-Fiction! A ta gra o serkach, jak uroczo raczył to ująć chorąży, to Battle Bugs!
Gdyby nie fakt, że o niej wspomniał, pomyślałabym, że komputer posiada od miesiąca!!! I jak z taką pamięcią może siadać do strategii?! Sklerotyk nie uczy się na błędach, bo ich nie pamięta! Po prostu siąść i załamać ręce! Całe szczęście, że wyszła ostatnio gra Emergency na kompakcie pisma GRY, bo biedny chorąży nie miałby argumentów!!! Na szczęście trafiają się takie perełki jak Operacja 'Bazyliszek'. WyobraĽnia - po tym można poznać prawdziwego stratega! Brawo sierżant Agent!!! Opinia Marszałka jak zawsze genialna. Wspaniałe ujęcie - Syndrom 'NOTOCO' Jeśli chodzi o ankietę to odpowiadam - superpomysłem! Chorążemu Radzikowi i jemu podobnym jest wręcz niezbędny! Kadra sztabu. Za co te degradacje? Należą się nam chyba wytłumaczenia! Radzik chorążym w jeden miesiąc??? Jeśli dzięki temu listowi, albo podobnym na liście dyskusyjnej, to jest to śmieszne! Ile lat mają nasi żołnierze, skoro nie zamieszcza się nic mądrzejszego od wypocin pana Wilkańca??? Wyobrażam sobie ile lat musi mieć chorąży Dekert i co musi pisać na listę - mimo iż jest chorążym, nie widziałam ani jednego jego listu w A- !!! Ja rozumiem, że zachęcacie tym młodych do działania, ale ja - stara weteranka - czuję się odstraszona i na listę nie mam zamiaru się zapisywać! Poza tym wszystko jest w porządku i kocham SVV za tę resztę! Powiększajcie się i wciąż podnoście poziom! Pozdrawiam wszystkich żołnierzy!

Żaneta Pisarczyk

Żanety Manifest Do Red. NaczelnegoAutor: Żaneta Pisarczyk
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz