LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Warrior Kings

Warrior Kings
Sztab VVeteranów
Tytuł: Warrior Kings
Producent: Microdis
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2002-05-08
Premiera Świat:
Autor: MAO
Ocena
czytelników 88 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Warrior Kings

Poradnik do Warrior KingsWstęp

Twoje oczy spoglądają właśnie na solucje do gry Warrior Kings. Nim zaczniesz chciałbym jednak udzielić Ci kilku niezbędnych wskazówek. Po pierwsze dokładnie przestudiuj dołączoną do gry instrukcje i przejrzyj misje treningowe - nauczysz się z nich podstaw które w poniższym tekście już pominąłem. Po drugie zaopatrz się w kawę, cierpliwość i co najważniejsze dobry sprzęt, bo momentami gra zwalnia nie miłosiernie. Tylko nie mówcie, że nie ostrzegałem ;-)! I wreszcie po trzecie - WK oferuje o wiele szersze możliwości gry niż by się to mogło na pierwszy rzut oka wydawać. W czasie kampanii będziemy musieli podjąć kilka wyborów które będą miały decydujący wpływ na to jak potoczą się jej losy! Mimo, że zaczynamy grę „religijnym” Artosem, to zbiegiem rozgrywki możemy sprawić iż stanie się on poganinem potrafiącym przywoływać potężne bestie z zaświatów!

Misja 1 - Spokojna prowincja

Główne cele: 1. Ochraniaj swój wóz i wioskę podczas zbiorów (500 jednostek żywności i materiałów)
2. Doprowadź Artosa do portu

Bardzo prosta i przyjemna misja. Dysponujemy małym oddziałem najemników na czele którego stoi nasz główny bohater - Artos (to ten na koniu). Zadanie które powierz

ył nam nasz ojciec jest banalne - mamy czuwać nad wioską położoną na zachodzie (1)

i pilnować nad prawidłowym przebiegiem zbiorów. Natychmiast grupujemy nasze jednostki, ustawiamy w formacje kolumna (najlepsza do marszu) i wyruszamy do wspomnianej wioski. Co pewien czas będą atakować nas (głównie z północy) małe grupki Barbarzyńców. Trzeba pilnować by nie przedostali się do pracujących wieśniaków.

Napastnicy w starciu z naszymi znakomicie wyszkolonymi Najemnikami nie mają najmniejszych szans. Zanim wieśniacy zbiorą wymaganą ilość upłynie troszkę czasu więc zamiast się nudzić warto go wykorzystać i nauczyć się lepiej manewrować kamerą - w późniejszych misjach ta umiejętność będzie szczególnie istotna. Jeśli zależy wam na czasie, to możecie w wiosce zatrudnić kolejnych wieśniaków i wybudować farmy - przyspieszy to gromadzenie surowców. Gdy tylko zbierzemy wymagany limit od zachodu nadciągnie wroga armia dowodzona przez Kleryka.

Po kilku chwilach przystąpi do oblężenia - nie możemy nic na to poradzić. Nasz ojciec zginie, miasto zostanie zburzone, a nam nie pozostanie nic innego niż ucieczka do pobliskiego portu (2). Na koniec rzucimy w kierunku wroga z znane z filmu „Psy” słowa „My tu jeszcze k.... wrócimy!” ;-) i odpłyniemy.

Poradnik do Warrior Kings

skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 50%
Strategia dobra ale mogła być lepsz
Szymiii - 50%
więcej recenzji dodaj recenzję