LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fantasy wars

Fantasy wars
Sztab VVeteranów
Tytuł: Fantasy wars
Producent: Ino-Co
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: turowa/RPG
Premiera Pl:2009-02-27
Premiera Świat:
Autor: Kizik
Ocena
czytelników 86 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Głosuj na tę grę!

Fantasy Wars

Spotykamy przed nami zorganizowany opór. Dodatkowo dowodzony przez magów i sierżantów. Wzmacniając defensywę silnie. Zaznaczyłem front i dwu widocznych ważnych dowódców. Używaj lasów. Pamiętaj,jak najszybciej zlikwiduj szefów wojsk przeciwnych. Potem przez mostek. Podbijamy miasta, które są zaznaczone ładnie przez komputer.

7.Misja: Wojna w przestworzach. Podbój twierdzy De'Vandor i utrzymanie się tam tak długo, aby móc wysłać sygnały świetlne sprzymierzonym pteradonom. Zdobycie miasta Arien.Procedura: Coraz większa twoja armia prze do przodu. Zajmij woski. Będą one pierwszymi bazami wypadowymi. Następnie podbij miasto.Dość gęsto będziesz atakowany nie tylko przez piesze oddziały, ale i liczne orły wroga. Trzymać się musisz bezpośrednio w mieście, tak długo aż nie przybędą z odsieczą twoje latające jednostki. Spróbuj kontratakować. Niebieski pokazuje wioski, które można zdobyć jak zlikwidujesz znaczną część przeciwnika. Czerwona to ostateczny cel misji. Nad ostatecznym miastem znajduje się wiele orłów, co utrudnia szturm. Posłuż się łucznikami, pteradontami lub czarami. Wygrywasz.

8.Misja: Pułapka na króla. Unicestwienie króla Stefana. Odebranie ludziom zamku Ariedon.Procedura: Postaraj się zdobyć te dwie osady, przez które przechodzą strzałki. Strzałki nie są dogmatycznie ustawione, więc front na przykład rozstawiaj pomiędzy nimi, ale w tym kierunku się poruszaj. Uważaj na rzekę. Tak
czy inaczej wpływa na mobilność, a las jest blisko, nie wiadomo czy coś lub ktoś nie czi się w nim.Dalej trudniej. Uda się częścią sił w stronę ołtarza (A), jednakże spotkasz ta silne jednostki i zacięty opór. Po uzyskaniu nagrody za święte miejsce wróć tam, w którą stronę wskazuje B. Kontynuuj grabież.Przed ostatecznym zachwianiem równowagi ludzkich sił stoi jedno miasto i forteca. Podbij, spal, zniszcz. Ta pierwsza jest z boku i lekko nie po drodze. Druga widnieje w dali.

9.Misja: Upadek Versonu. Po prostu brutalne jego opanowanie.Procedura: Verson to twardy orzech do zgryzienia. Nie dość, że samo jest ogromne i pełno w niej najlepszych jednostek wroga, to w dystryktach A i B tłamszą się wielkie zgromadzenia skore ciebie odeprzeć. Decyduj czy A lub B będzie twoim celem pierwszym. O ataku bezpośrednio na Verson nie ma co marzyć. To jest teoretycznie dopuszczalne, ale pamiętaj, masz jeszcze jedną misję do skończenia, a cenne jednostki wtedy będą jeszcze cenniejsze. Czarne kierunkowskazy pokazują, gdzie jeszcze są dodatkowe miejsca obrony. Mniejsza w niebieskim okręgu jest ważniasze od tej na uboczu.skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Naj lepsza według mnie jest grafika:):):):):):):):
09.11.2008 | Tigikamil » No no, wygląda całkiem miodnie. Szkoda tylko że dy
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję