LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fantasy wars

Fantasy wars
Sztab VVeteranów
Tytuł: Fantasy wars
Producent: Ino-Co
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: turowa/RPG
Premiera Pl:2009-02-27
Premiera Świat:
Autor: Kizik
Ocena
czytelników 86 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85% procent
Głosuj na tę grę!

Fantasy Wars

8.Misja: Dostarczenie twojemu bohaterowi wieści o śmierci króla. Musisz ze swoją armią dotrzeć do miasta Saint Jean.Procedura: Masz do dyspozycji trzy orły. Przynajmniej jeden z nich musi dotrzeć daleko na północ. Dość trudna misja. Lawirujesz tak nimi, aby liczne odziały łucznicze goblinów, ich nie strąciły. Nie ma reguły, jak tego dokonasz. Wroga jest wiele i ja musiałem kilka razy podchodzić do tej misji, życzę szczęścia. Jedyny co mogę poradzić, to trzymanie się górskich szczytów oraz lasów. Na samym końcu jeszcze wróg posiada kilka stworów latających, co już całkowicie dezorientuje.Główny trzon natarcia to czerwony kolor. Proponuje jednakże niezbyt pewnie podążać niebieskimi drogami. Na zachód prowadzi do artefaktu i zadania pobocznego. Na północny wschód da oskrzydlenie. Problem jest w tym, że nagromadzone są tam jednostki wroga i ta niebieska droga może być znacznie bardziej krwawa. Ja zaryzykowałem, i tak trzeba ich unicestwić.Krwawa walka stoczona. Miejsca zdobyte. Czas na ostateczny szturm. Las okalający cel jest pomocą i wrogiem zarazem. Wroga da się dość szybko pokonać. Osiągamy cele misji.

9. Misja: Obrona miasta Verson, aż do końca ewakuacji. Przedarcie się w stronę Sylentu.Procedura: Po prostu bronimy miasta. Fosa nam naprawdę sprzyja. Nie bądź narwany i operuj tylko ewentualnie w zakresach czarnych pól. Najlepiej jednak wytrzymaj fale orków w mieście. Dawaj im kuksańca nad fosą. Z północy bądź bardziej mobilny. Masz las, który wykorzystuj przez twoje specjalne jednostki. Gdy ataki zelżeją przejdź do unicestwiania ogrów. Czarna strzałka. Weź raczej swojego głównego bohatera i na przykład kawalerię, aby szybko to zakończyć.Po odbici fali z północy udaj się tam częścią swych sił, ubezpieczając południową flankę, bo zaraz będzie tam kolejny atak. Zabij hexera. Część twojego zadania.Wreszcie, gdy atak się załamie. Masz zniszczyć nie miasto a kilka sprzętów oblężniczych. Nie siedzą one w tej fortecy, tylko poruszają się z obstawą. Zniszczysz. Przechodzisz misję.

10. Misja: Odzyskaj kontrolę nad Sylentem.Procedura: Wrghh. Misja trudna i skomplikowana. Nie będzie więcej skrinów. Sylent to wielkie miasto i jest praktycznie bezbronne. Jest tam król. Hordy orków poruszają się niemiłosiernie szybko, aby go zająć. Dotrzeć do miasta to twój priorytet oraz drugi równoważny to zdobycie trzech fortów wskazanych przez strzałki. Walka długa. Błędy kosztowne. Gdy nie dotrzesz do Sylentu, to hordy szybko to zrobią za ciebie i automatycznie przegrywasz. Zdobędziesz forty, zasilisz Sylent. Przetrwasz.

skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Naj lepsza według mnie jest grafika:):):):):):):):
09.11.2008 | Tigikamil » No no, wygląda całkiem miodnie. Szkoda tylko że dy
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję