LOGOWANIE
Zarejestruj sie

World of Tanks - ruszyły beta-testy wersji 1.0

Firma Wargaming przygotowała dla fanów World of Tanks sporo atrakcji.

Autorzy wypuścili patcha 9.22, zorganizowali promocję pozwalającą uzyskać obniżki cen nowych czołgów w zamian za zwrot starych maszyn oraz przede wszystkim uruchomili beta-testy wersji 1.0.

Społeczność World of Tanks z niecierpliwością wyczekuje aktualizacji 1.0, która ma kompletnie przerobić oprawę graficzną dzięki przestawieniu gry na nowy silnik Core, zaoferować zremasterowane mapy oraz rozbudować ścieżkę dźwiękową o liczne nowe utwory.

Patch 1.0 ukaże się w marcu, ale już teraz można sprawdzić te ulepszenia w zakrojonych na szeroką skalę beta-testach. Dostępne są one dla wszystkich graczy, którzy zarejestrowali konto przed godziną 21:59 3 lutego tego roku. Aby wziąć w nich udział, wystarczy ściągnąć klienta testowego.

Beta ma być wieloetapowa i co pewien czas wzbogacana będzie o nowe elementy. Na początek udostępniono 29 zremasterowanych map, kilka dodatkowych utworów muzycznych i przerobione dźwięki otoczenia.

Studio Wargaming wypuściło także patcha 9.22 do gry World of Tanks. Łatka zadebiutowała co prawda 7 lutego, ale tradycyjnie wprowadzenie wszystkich zmian trochę potrwało i np. Tryb Twierdzy został wyłączony na 24 godziny od premiery aktualizacji. Teraz wszystko już działa prawidłowo i gracze mogą nacieszyć się licznymi nowościami.

Patch przyniósł zmiany w radzieckich czołgach średnich. Dodano Object 430U, który wraz z dostępnym wcześniej Object 430 tworzy teraz nową gałąź pojazdów szturmowych.

Z kolei w przypadku radzieckich czołgów ciężkich dodano Object 705A, stanowiący ukoronowanie alternatywnej linii zaczynającej się od IS-M na poziomie VIII i przechodzącej przez Object 705 na poziomie IX. Cechą szczególną tych maszyn są wieże w tylnej części kadłuba.

Łatka zaktualizowała również radzieckie niszczyciele czołgów dodając Object 268 v.4. Zastąpił on dotychczasowego lidera tej gałęzi, czyli Object 263, który został przeniesiony do poziomu IX. Z linii tej usunięto również SU-122-54.

Patch 9.22 nie ograniczył się do zmian w dostępnych maszynach. Łatka wprowadziła również ulepszenia systemu losującego, które mają sprawić, że częściej będziemy trafiali na tryby umieszczone na liście preferowanych. Ponadto rozpoczęto nowy sezon Bitew Rankingowych.

Przy okazji zaktualizowania World of Tanks do wersji 9.22 dodano również opcję zwrotu starych czołgów premium, co pozwoli nabyć nowe maszyny w obniżonej cenie. Oferta ta jest ograniczona czasowo – możemy z niej skorzystać do 6:00 w środę, 21 lutego.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-09 18:38:40