LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ulepszono wyszukiwarkę Steam; filtrowanie cen jeszcze łatwiejsze

Wyszukiwarka gier na platformie Steam doczekała się drobnych ulepszeń, które były testowane przez kilka ostatnich miesięcy w ramach programu Steam Labs.

Najnowsze zmiany są następstwem stworzenia algorytmów, pomagających użytkownikom w odnalezieniu kolejnych ciekawych produkcji (mowa np. o inteligentnym doradcy Steam Labs). Twórcy zaznaczają jednak, że choć na pierwszy rzut oka wprowadzone poprawki mogą nie robić dużego wrażenia, to są niezbędne do ulepszenia doświadczenia płynącego z wyszukiwania różnorakich tytułów.

Przejdźmy jednak do samych poprawek, których doczekała się steamowa wyszukiwarka gier. Dodanych zostało kilka opcji, dzięki którym użytkownicy mogą jasno określić, jakiej produkcji szukają. Jest to m.in. łatwiejszy wybór przedziału cenowego (uwzględniający oferty specjalne, tj. przeceny i wyprzedaże), wybranie oraz wykluczenie określonych tagów, ukrycie znanych już nam gier czy też tych przeznaczonych tylko na gogle VR.

Do tego możemy odnaleźć produkcje dostępne w rodzimej wersji językowej, a lista znalezionych tytułów teraz ładuje się w nieskończoność, zamiast być podzieloną na kolejne strony (tak jak miało to miejsce do tej pory).

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-26 19:16:01