LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Wars: Galaxy of Heroes wkrótce otrzyma rajd osadzony w czasach Starej Republiki

Wypuszczona w 2015 roku mobilna strategia Star Wars: Galaxy of Heroes okazała się dużym sukcesem, więc firma Electronic Arts dba o utrzymanie zainteresowania graczy.

Wkrótce gra ma się wzbogacić o nowy rajd, który przeniesie nas w czasy Starej Republiki. Wyzwanie pozwoli na zmierzenie z triumwiratem potężnych Sithów, w skład którego wejdzie Darth Nihilus, Darth Sion oraz Darth Traya.

Równocześnie z rajdem zadebiutuje aktualizacja mająca za zadanie zwiększenie komfortu zabawy. Wprowadzone zostaną zmiany, które przyśpieszą rozgrywkę podczas rutynowych aktywności oraz umożliwią zautomatyzowanie większej części z nich. Przykładowo, jeśli kilka razy skutecznie ukończymy Galaktyczną Wojnę, to potem będziemy mogli wybrać, aby gra samodzielnie zasymulowała przebieg kolejnego podejścia i zgarnąć nagrody, zamiast być zmuszonym do ręcznego grindowania.

Ulepszenia czekają też interfejs. Na ekranie tworzenia oddziału pojawi się opcja wyszukiwania postaci po imieniu lub tagu, co ułatwi konstruowanie drużyn. Autorzy szykują również poprawki do Bitew o Terytoria, zapewniające dodatkowe informacje uczestnikom rozgrywek oraz różnicujące bonusy w przypadku remisu tak, aby sowiciej nagrodzona została grupa, która straci mniej jednostek podczas starcia.

Przypomnijmy, że Star Wars: Galaxy of Heroes dostępne jest w wersjach na systemy mobilne iOS i Android. Na obu tych platformach gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-09 18:40:31