LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Star Wars: Battlefront 2 z aktualizacją dla fanów oryginalnej sagi. Premiera The Age of Rebellion update

Dobre wieści dla regularnych bywalców serwerów wydanego w 2017 roku Star Wars: Battlefront 2.

Już dziś na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One debiutuje najnowsza paczka darmowej zawartości – The Age of Rebellion. Po eksploracji wątków związanych z najnowszym filmem w uniwersum Gwiezdnych Wojen studio DICE postanowiło powrócić do realiów oryginalnej sagi lorda Vadera w Star Wars. Tym samym w grze pojawiły się nowe jednostki, mapy, statki i szereg usprawnień dla samej produkcji.

Zawartość The Age of Rebellion skupia się przede wszystkim, na sieciowej kooperacji w Battlefront 2. DICE wprowadziło do gry siedem nowych map dla starć PvE, nowe jednostki wsparcia w postaci Ewoka dla Rebelii i agenta ISB Imperium. Obok tego do gry trafiły nowe blastery, cztery statki dla gwiezdnej Supremacji oraz szereg poprawek w działaniu sztucznej inteligencji i wydajności aplikacji.

Wygląda na to, że rozwój Star Wars: Battlefront 2 trwa w najlepsze i EA usilnie przekonuje, iż powinniśmy regularnie logować się na serwerach tytułu. Co ciekawe, szybki przegląd forum reddit wskazuje, że z dynamicznych zmian w Battlefront 2 najbardziej niezadowolona jest społeczność skupiona wokół Battlefield V, która wskazuje, że gra w świecie Gwiezdnych Wojen jest nowym faworytem EA, a BFV traktowany jest po macoszemu i nikt nie dba o rozwój gry.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2020-02-26 19:17:26