LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rewelacyjny cinematic zapowiada wydarzenie Odyseja w LoL-u

Studio Riot Games opublikowało w Sieci nowy filmik związany z League of Legends.

Filmik utrzymany jest w klimacie space opery w stylu Star Treka lub Strażników Galaktyki. Prezentuje on członków załogi okrętu Gwiazda Poranna – osiłka Malphite’a, kapitana Yasuo oraz pilotkę Jinx. Wspólnie przeżywają różna szalone, ale również niebezpieczne przygody. Do wzięcia udziału w jednej z nich zapraszają graczy. Witajcie na pokładzie zapowiada bowiem nowe specjalne wydarzenie w League of Legends o nazwie Odyseja. Rozpocznie się ono wraz z debiutem aktualizacji 8.18, czyli jutro, i potrwa do 8 października. Jego największą atrakcją ma być tryb PvE – Odyseja: Wydobycie. W jego ramach śmiałkowie wyruszą na niebezpieczną misję, której celem będzie uratowanie z obcej planety Ziggsa. Aby to zrobić, konieczne okaże się zebranie odpowiedniej ilości materiałów (Ora) i naprawa Gwiazdy Porannej. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż na drodze graczy staną liczni przeciwnicy.Szczegóły na temat Odysei: Wydobycia nie zostały jeszcze oficjalnie podane, lecz osobom prowadzącym serwis surrenderat20.net udało się znaleźć kilka informacji w plikach gry. Dowiedzieli się z nich między innymi, że na potrzeby czasowego trybu twórcy przygotowali nową mapę - Crash Site, pięć poziomów trudności wyzwania oraz systemy super ulepszeń (augments) postaci i wskrzeszania towarzyszy.

Specjalne wydarzenie oznacza również rzecz jasna wyjątkowe elementy kosmetyczne. W ramach Odysei w League of Legends pojawi się legendarna opcja wyglądu dla Kayna, a także epickie dla Jinx, Yasuo, Sony, Malphite’a i Ziggsa. Ponadto na graczy będą czekały niespotykane dotąd skórki totemów, emotki, ikony oraz nagrody za misje.

Darmowe League of Legends ukazało się w październiku 2009 roku. Obok Doty 2 jest to najbardziej rozpoznawalna produkcja z gatunku MOBA. Według niedawnego raportu firmy SuperData dzieło studia Riot Games to również najpopularniejsza gra pecetowa.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine


Klemens
2018-09-11 20:00:12