LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Relic kończy z Warhammer 40,000: Dawn of War III

Nie jest tajemnicą, że gra Warhammer 40,000: Dawn of War III okazała się sporym rozczarowaniem, co znalazło przełożenie na słabe wyniki sprzedaży. Dlatego nie zdziwiliśmy się, gdy studio Relic Entertainment ogłosiło, że kończy z tym projektem. Jego fani nie mogą liczyć na żadne dodatki, ani nawet większe aktualizacje.

Autorzy przeanalizowali kondycję gry i uznali, że niemożliwe jest jej uratowanie. Warhammer 40,000: Dawn of War III posiada oddaną grupę fanów, ale nie jest ona wystarczająco liczna, aby dalsze inwestowanie w tę produkcję miało jakikolwiek sens. Zespół zamierza skoncentrować się na bardziej przyszłościowych projektach, czyli Age of Empires IV oraz niezapowiedzianym jeszcze tytule, którym prawie na pewno jest Company of Heroes 3.

Warhammer 40,000: Dawn of War III próbowało połączyć dużą skalę potyczek z pierwszej części cyklu z kluczowym znaczeniem bohaterów z odsłony numer dwa. W rezultacie opracowano jednak grę, która nie zadowoliła fanów żadnej z wcześniejszych produkcji z tej marki. Graczy dodatkowo zniechęciła również obecność elementów MOBA oraz dostępność tylko trzech ras na starcie.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-02-08 16:19:08