LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Premiera Dota Underlords, gra opuściła wczesny dostęp

Po siedmiu miesiącach testów we wczesnym dostępie zadebiutowała pełna wersja Dota Underlords.

Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i dostępna jest na PC oraz systemach mobilnych iOS i Android. Gra oferuje cross-play, dzięki czemu użytkownicy różnych platform sprzętowych mogą bawić się ze sobą. Również postępy dokonane na jednym urządzeniu są przenoszone na inne.

Wraz z opuszczeniem wczesnego dostępu ruszył Pierwszy Sezon. Wprowadza on sporo zmian w multiplayerze, modyfikując listę bohaterów oraz ich zbalansowanie. Dodano również kampanię fabularną City Crawl dla pojedynczego gracza. W niej śmierć rządzącej miastem Mamy Eeb doprowadza do chaosu. Musimy odzyskać kontrolę nad metropolią, odbijając ją dzielnica po dzielnicy.

Kampania obejmuje zarówno typowe starcia przeciwko sztucznej inteligencji, jak i zagadki logiczne. Na razie nie wiemy, czy tryb fabularny będzie dalej rozwijany w kolejnych sezonach.

Udostępniono również pierwszą płatną Przepustkę Bitewną, zapewniającą dostęp do nagród takich jak nowe plansze, efekty pogodowe, opcje dostosowania profilu, skórki i inne elementy ozdobne rozgrywki. Wśród tych atrakcji nie ma jednak niczego, co zapewniałoby przewagę w trakcie potyczek.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-26 19:17:59