LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Frostpunk trafi na urządzenia mobilne

Wczoraj w serwisie StockWatch pojawiła się ciekawa informacja dotycząca gry Frostpunk, za którą odpowiedzialny jest polski zespół 11 bit studios. W komunikacie spółki twórcy poinformowali, że produkcja trafi na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Podobno została podpisana już umowa z „wiodącą, światową spółką branży growej z sektora mobilnego”, aczkolwiek jeszcze nie podano jej nazwy.

Nie poznaliśmy też żadnych konkretów dotyczących planowanej premiery gry. Szczegóły dotyczące produkcji (wiemy tylko, że gra zachowa podstawowe elementy rozgrywki) mają zostać ujawnione dopiero za jakiś czas.

Frostpunk to gra strategiczno-przygodowa z elementami survivalu. Jej akcja została osadzona w nieprzyjaznym świecie o mroźnym klimacie, który wpłynął na kształt społeczeństwa. Najważniejszym zadaniem gracza jest utrzymanie społeczności przy życiu oraz rozbudowa osady. Tytuł pierwotnie ukazał się 24 kwietnia 2018 roku na komputerach osobistych. 11 października 2019 trafił na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło:
"Froozyy" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-15 12:53:28