LOGOWANIE
Zarejestruj sie

EA ogranicza obecność na GDC w związku z koronawirusem

Wygląda na to, że Electronic Arts dołączy do grona firm, które ograniczą udział w tegorocznej edycji Game Developers Conference (GDC) albo też całkowicie z niego rezygnują.

Informacja znalazła się w poście jednego z pracowników wspomnianego koncernu – Alexa Sherera – na portalu LinkedIn. Przyczyną jest zagrożenie ze strony koronawirusa COVID-19. EA przestrzega też swoich ludzi, by nie wybierali się do San Francisco.

Cześć wszystkim. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość od firmy, że EA ograniczy obecność na GDC. Nasz udział w oficjalnych wydarzeniach GDC został odwołany, a wszystkim pracownikom EA doradzono, aby nie jechali do San Francisco na konferencję – czytamy w poście.

Lista koncernów, które rezygnują z udziału w imprezie coraz bardziej się powiększa – znajdziemy na niej m.in. takie podmioty, jak Kojima Productions, Sony czy Facebook. Sytuacja jest rozwojowa i nie da się nawet wykluczyć, że targi zostaną całkowicie odwołane – tak jak stało się w przypadku innego branżowego wydarzenia, czyli MWC 2020.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2020-02-25 15:12:37