LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Car Wash Simulator - ujawniono grę o prowadzeniu myjni samochodowej

Firma PlayWay kontynuuje inwestowanie w nietypowe symulatory.

Do wydanych już produkcji, takich jak Thief Simulator, House Flipper czy seria Car Mechanic Simulator, wkrótce dołączy gra Car Wash Simulator, w której wcielimy się we właściciela myjni samochodowej. Projekt zmierza tylko na PC. Na razie nie podano planowanej daty premiery i ograniczono się do stwierdzenia, że nastąpi ona wkrótce.

Akcja Car Wash Simulator toczyć się będzie w Stanach Zjednoczonych. Gracz zacznie od pustego placu, który będzie musiał zapełnić stanowiskami i odpowiednimi urządzeniami. Podczas zabawy konieczne okaże się ulepszanie sprzętu, radzenie sobie z konkurencją oraz zarządzanie czasem i pieniędzmi.

Poza biznesową stroną przedsięwzięcia gracz będzie zajmował się również myciem karoserii i czyszczeniem wnętrz samochodów.

Dodatkowych emocji przysporzy fakt, że myjnia znajdować się będzie w dzielnicy o wysokiej przestępczości. Gdy biznes zacznie się rozwijać, szybko zgłoszą się do nas przestępcy. Współpraca z nimi (np. podczas usuwania z samochodów śladów przestępstw) będzie bardzo opłacalna, ale jednocześnie ryzykowna. Alternatywą ma być pomaganie policji. Wszystkie decyzje i dokonania gracza będą wpływały na jego reputację w okolicy, co przełoży się na rozwój myjni.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine


Klemens
2018-12-12 12:02:51