LOGOWANIE
Zarejestruj sie

CD Projekt wydawcą fenomenalnie grywalnego Puzzle Quest!

Do planu wydawniczego firmy CD Projekt trafiła gra Puzzle Quest: Challenge of the Warlords.

Mało kto patrząc na screenshoty, lub filmy z Puzzle Quest - jest wstanie powiedzieć na czym polega jej fenomen. Jednak wszyscy którzy ją włączają - są zgodni - to absolutny fenomen i niesamowicie wciąga. Gra została entuzjastycznie przyjęta przez graczy i media na całym świecie. Obecnie średnia ocen wynosi ponad 85% (!): PC Gamer ocenił grę na 87/100, PC Zone 86/100, IGN 8,6/10, a CD-Action, największe pismo o tematyce gier w Polsce wystawiło 9+/10 i przyznało znak jakości.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords to doskonałe, niekonwencjonalne połączenie RPG z grą logiczną. Wspaniała, wielowątkowa fabuła pozwala na co najmniej trzydzieści godzin świetnej zabawy. Puzzle Quest wykorzystuje najlepsze elementy znane z gier RPG. Do wyboru mamy cztery klasy postaci:
maga, druida, rycerza oraz wojownika. Mamy także możliwość tworzenia drużyny, rozwijania postaci, zdobywania miast i wybudowania własnego zamku oraz setki questów głównych i pobocznych do wypełnienia.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords ukaże się w polskiej wersji językowej. Cena gry i data wydania w Polsce zostaną podane już wkrótce.


Mande
2008-04-04 18:18:19