LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battlerite wychodzi z fazy Wczesnego Dostępu

Niezależne studio Stunlock (znane m.in. z Bloodline Champions) poinformowało o tym, że ich najnowsza produkcja – darmowa, sieciowa gra bitewna Battlerite – wychodzi z fazy Wczesnego Dostępu, a tym samym oficjalnie debiutuje na Steam jako pełnoprawny tytuł F2P.

To był piekielnie intensywny rok, od kiedy weszliśmy do programu Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Teraz możemy w końcu spełnić swoją obietnicę i wydać Battlerite jak grę free-to-play, tym samym czyniąc ją łatwo dostępną i sprawiając, że będą mogli się nią cieszyć wszyscy fani sieciowych, nastawionych na PvP produkcji typu arena. Od dziś nowi gracze mogą za darmo dołączyć do społeczności Battlerite i wziąć udział w szybkich, nastawionych na rywalizację starciach, w których konieczne będzie udowodnienie swojej odwagi. Dołączcie więc i pokażcie swoje umiejętności na polu bitwy. Arena czeka, Wojownicy! – powiedział wczoraj Peter Ilves ze studia Stunlock, reżyser gry.

Battlerite to nastawiony na PvP, sieciowy tytuł, łączący w sobie elementy znane z gier akcji oraz MOBA. W ramach modelu F2P gracze co tydzień otrzymają do swojej dyspozycji rotacyjną selekcję 6 unikatowych postaci, które będzie można odblokować na stałe zarówno z wykorzystaniem waluty zdobywanej w grze, jak i za pośrednictwem mikrotransakcji.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine


Klemens
2017-11-09 20:19:03