LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Age of Wonders: Planetfall – twórcy prezentują pierwszy gameplay

Na kanale firmy Paradox Interactive w serwisie YouTube, która jest wydawcą Age of Wonders: Planetfall, ukazało się 26 minut gameplayu z gry.

Opatrzono go komentarzem twórców, którzy opowiadają o kluczowych funkcjach produkcji. Film stanowi zebranie kluczowych informacji, ujawnionych nieco wcześniej w 1,5 godzinnym materiale zamieszonym w serwisie Twitch.Na zaprezentowanym wideo producent gry Lennart Sas wybiera swojego dowódcę, frakcję oraz tajną technologię („doomsday weapon” – broń zagłady). Później obserwować możemy próbę rozbudowy kolonii na górzystej planecie. Materiał pozwala nam zapoznać się z systemem dyplomacji, działaniem zwiadowców oraz rzucić okiem na rozbudowane drzewko rozwoju wybranej frakcji. Mniej więcej w połowie zaprezentowanego filmu rozpoczyna się turowa walka, którą przyrównano do tego, co znamy z serii XCOM.

W Age of Wonders: Planetfall gracze przejmują kontrolę nad galaktycznym imperium, a ich zadaniem jest zakończenie jego stagnacji i poprowadzenie ku lepszej przyszłości. W trakcie zabawy poznajemy nie tylko inne frakcje, które rozwijają się na swój własny sposób, lecz także historię świata, na czele z losami upadłej cywilizacji Star Union.

Age of Wonders: Planetfall ukaże się na komputerach w 2019 roku.

Źródło:
"Osti" - GRY-OnLine


Klemens
2018-09-09 13:22:54