LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Święto polskich gier na GOG.com

Zbliża się 11 listopada. W tym dniu obchodzimy bowiem nasze Święto Niepodległości. Z tej okazji serwis GOG.com przygotował miłą niespodziankę dla graczy z całego świata.

Dziś na tej rodzimej platformie rozpoczęło się wielkie Święto polskich gier. W jego ramach można zakupić cyfrowe wersje produkcji stworzonych w kraju nad Wisłą po cenach obniżonych nawet o 90%.

Przy okazji Święta polskich gier na platformie GOG.com pojawiły się dwie gry stworzone przez producentów znad Wisły, dostępne do tej pory w innych kanałach dystrybucji. Pierwszą z nich jest 60 Seconds!, czyli survivalowa opowieść o przetrwaniu po wojnie atomowej, utrzymana w lekko humorystycznej konwencji. Debiutuje ona z rabatem 50%. Drugą jest NecroVision – mroczna strzelanina FPP, w której walczymy z demonami podczas alternatywnej wersji I wojny światowej. Tytuł, wraz z dodatkiem Przeklęta Kompania, jest dostępny do kupienia ze zniżką 66%.

Co więcej, dziś dokładnie o godzinie 19:00 w serwisie GOG.com zadebiutowała gra Syberia 3 w polskiej wersji językowej. Z tej okazji nie tylko jest ona przeceniona o 50%, ale również przez kolejne 48 godzin można zdobyć zupełnie za darmo cyfrowy egzemplarz pierwszej odsłony tej kultowej serii przygodówek.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine


Klemens
2017-11-09 20:24:36