LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zobacz rewelacyjną kolekcję mody miejskiej!

Cenega z przyjemnością prezentuje najnowszą kolekcję Akademii Mody zatytułowaną: Moda Miejska!Wybierasz się na spotkanie z przyjaciółmi? do kina? na spacer? Zobacz co na siebie włożyć!

Akademia mody to prawdziwa gratka dla wszystkich dziewcząt! To właśnie dzięki tej grze, każda nastolatka wkroczy w wielki świat mody, pozna go od podszewki i nauczy się kreować wizerunek swój oraz innych! Akademia mody to nie tylko doskonała zabawa, ale także sposób na życie dla młodych, ciekawych świata dziewczyn.

Ta niepowtarzalna gra pozwoli Ci się wcielić w rolę projektanta na stażu w słynnym studio „Fabryka Stylu”. Przed Tobą wiele wyzwań i zadań: od wykonywania projektów przez sesje fotograficzne, aż po wielki dzień pokazu mody. Najbardziej kreatywni wejdą do elity najlepszych kreatorów światowej mody. Wszystkie dziewczynki i ich mamy pokochają ten świat!

Cechy charakterystyczne gry:

• Zrealizuj swoje wizje w 7 dziedzinach – projektuj akcesoria, ubieraj modelki dopełniając ich wygląd pięknym makijażem i fryzurą!

• Szeroki wybór ubrań i akcesoriów – tysiące możliwych kombinacji!

• Stwórz własną kolekcję – jeśli zyskasz przychylność krytyków, weźmiesz udział w największym festiwalu mody na świecie!

• Fotografuj modelki w przepięknych lokacjach – niech twoje projekty błyszczą!

• Skompletuj swoje portfolio – zaprezentuj się z jak najlepszej strony!


Mande
2008-10-07 16:02:37