LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Znamy zawartość przepustki sezonowej do Anno 1800

Ubisoft ujawnił zawartość przepustki sezonowej do gry Anno 1800.

Jeszcze w tym roku Anno 1800 doczeka się trzech pakietów dodatkowej zawartości rozwijających podstawowe mechaniki rozgrywki. Jednocześnie każdy, kto pokusi się o zakup przepustki sezonowej, może liczyć na natychmiastowy dostęp do kosmetycznych dodatków – bonusowego portretu i dwóch logo dla frakcji.

Jako pierwsze pojawi się Sunken Island, które wprowadzi do gry nowe elementy do wykorzystania w realiach starego świata, a dodatkowo zaoferuje specjalną misję fabularną, podczas której przeniesiemy się na jedną z europejskich wysp, by tam wraz z ekscentrycznym wynalazcą oddać się polowaniu na rozmaite skarby.

Drugie DLC – Botanica – wprowadzi do gry dodatkowe budynki i ozdoby, które pozwolą znacznie podnieść atrakcyjność naszych osad. Wśród nich znajdziemy m.in. ogród botaniczny, a także pawilon muzyczny, w którym będziemy mogli odsłuchać wybrane utwory ścieżek dźwiękowych do poprzednich odsłon serii.

Ostatnie z zapowiedzianych przez Ubisoft DLC – The Passage – przeniesie nas na Koło podbiegunowe, gdzie zwiedzimy m.in. Przejście Północno-Zachodnie i powalczymy o przetrwanie w trudnych warunkach, korzystając ze specjalistycznych budowli i narzędzi.

Ubisoft nie podał jeszcze, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery kolejnych rozszerzeń. Anno 1800 dostępne jest wyłącznie na PC.

Źródło:
"LM" - gram.pl


Klemens
2019-04-16 10:47:10