LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Znamy zawartość polskiej edycji kolekcjonerskiej gry Twierdza 3

Firma Cenega Poland wyda w Polsce edycję kolekcjonerską gry strategicznej Twierdza 3, która trafi do sklepów 18 listopada tego roku.

W specjalnym drewnianym pudełku z logiem produkcji studia FireFly znajdziemy takie dodatki jak: pendrive stylizowany na miecz Wolfa oraz model twierdzy Chocim do samodzielnego sklejania.

Edycja kolekcjonerska będzie zawierała następujące elementy: wspomnianą pamięć USB 4 GB w postaci rękojeści miecza, koszulkę z bohaterem z okładki gry, model zamku do sklejenia oraz specjalny dodatek cyfrowy (zamek w Harlech). Ekskluzywne wydawnictwo można zamawiać w przedsprzedaży za sugerowaną cenę 199,99 złotych. Standardowa wersja kosztuje 99,99 złotych.

Dystrybutor przypomniał, że w Twierdzy 3 pojawi się możliwość wyboru jednej z dwóch ścieżek językowych: angielskiej oraz polskiej. Cenega przygotowała lokalizację z udziałem znanego aktora Piotra Fronczewskiego, który ma na koncie wiele udanych występów w innych grach.

Twierdza 3 to kolejna odsłona serii strategicznej, w której sprawujemy pieczę nad tytułowym kompleksem budynków. W „trójce” zobaczymy bardziej otwarty system budowania, nowe możliwości taktyczne, ulepszony silnik graficzny oraz poprawioną fizykę gry.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine


Klemens
2011-10-04 15:23:41